Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 27-100) Iłży

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Potrzeba regeneracji turbosprężarek w mieście Iłża? Wybierz w Iłży najlepszy zakład regeneracji i naprawy turbosprężarek w mieście! Regeneracja turbiny to złożony proces zaczynający się od odpowiedniej diagnostyki części, a następnie regeneracji i wymiany turbo. W zakładzie w Iłży podczas regeneracji przywracane są fabryczne osiągi, co dodatkowo zachęca klientów do wybrania opcji regeneracji turbiny zamiast zakupu nowej części.


Zakład w Iłży i regeneracja turbosprężarek?

Samo miasto Iłża położone jest w południowej części województwa mazowieckiego, w powiecie radomskim, na Wyżynie Kieleckiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Iłża. Iłża leży w odległości 30 kilometrów od Radomia i około 130 kilometrów od Warszawy. Miasto powstało we wczesnym średniowieczu w XII wieku i należało do 1789 roku do biskupów krakowskich, prawa miejskie uzyskało w roku 1239, które utraciło w roku 1867 i odzyskało dopiero w roku 1921. Teren miasta Iłża to około 15,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4900 osób.

Miasto Iłża posiada bardzo dobre połączenia drogowe, a przez samo miasto przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 747 (Iłża → Lipsko → Solec nad Wisłą → Opole LubelskieBełżyce → Konopnica) oraz krajowa numer 9 (Radom → Iłża → Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOpatówKolbuszowa Głogów Małopolski → Rzeszów).

Do najcenniejszych zabytków Iłży zalicza się przede wszystkim: zamek biskupi na Górze Zamkowej z 1340 roku, końcową stację Starachowickiej Kolei Wąskotorowej, kościół farny Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z 1326 roku, kościół świętego Ducha z 1448 roku, dawny budynek szpitalny z 1754 roku, cmentarz parafialny na wzgórzu świętego Leonarda z 1832 roku.

Miasto Iłża od względem gospodarczym rozwija się bardzo dobrze, dlatego też nie mogło tu zabraknąć zakładu regeneracji turbosprężarek, gdzie regenerowane są turbiny każdego typu i używane są do tego celu specjalistyczne maszyny. Zakład w Iłży cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ze względu na wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do klienta oraz ze względu na najlepszą cenę w okolicy. Dla komfortu klientów miasta Iłża powstał cennik, który znajduje się poniżej, zawierający ceny za usługę regeneracji turbo.


Regeneracja Turbiny Iłża


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Iłży, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.


Poczta Polska
Ulica: Osiedle Zuchowiec 1
Kod pocztowy: 27-100 , Iłża
Numer telefonu do placówki pocztowej:
801 333 444
Współrzędne GPS:

N 51° 9' 34.92 E 21° 13' 49.079

Turbina przed oddaniem do klienta w autoryzowanym serwisie z Iłży Zregenerowana w pełni turbina z Iłży

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Iłży

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Iłży 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Iłżą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Iłży 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Iłża 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Iłży 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Iłża)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Iłży nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Iłży do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Iłży turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-100 Iłża Na Szosie Krzyżanowskiej Danuty Siedzikówny Inki ILZ01N 51.168442/21.234240 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.