Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - radomski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Gdzie można zregenerować turbosprężarkę w powiecie radomskim? Dzięki serwisowi Regeneracja turbosprężarek dowiesz się gdzie, znajdują się warsztaty, które się tym zajmują. Powiat radomski jest powiatem położonym w południowej części województwa mazowieckiego, jego siedzibą jest miasto Radom. Powstał na skutek reformy administracyjnej, którą wprowadzono w 1999 roku. Obszar terytorialny powiatu zajmuje 1529,75 km2 i zamieszkiwany jest przez blisko 141,5 tys. ludności. Sąsiaduje on z powiatami: szydłowieckim, przysuskim, kozienickim, białobrzeskim, zwoleńskim, lipskim i starachowickim. W skład powiatu radomskiego wchodzą miasta: Radom, Pionki, Iłża, Skaryszew.

W powiecie radomskim znajduje się wiele miejsc wartych obejrzenia, między innymi Grodzisko Piotrówka i Stary Ogród w Radomiu, neobarokowy kościół św. Barbary w Pionkach, Zamek biskupi w Iłży oraz barokowy kościół św. Jakuba w Skaryszewie. Można tutaj zobaczyć mnóstwo zabytków nie tylko prehistorycznych, ale i obiektów sakralnych.

Do powiatu radomskiego można dojechać drogą krajową numer 7 (Żukowo → Gdańsk → Elbląg → Ostróda → Olsztynek → Mława → Płońsk → Warszawa → Janki → Radom → Skarżysko → Kamienna → Jędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne), drogą krajową numer 9 (Radom → Iłża → Ostrowiec Świętokrzyski-Opatów-Kolbuszowa-Głogów Małopolski-Rzeszów), drogą krajową numer 12 (Łęknica → Żary → Żagań → Szprotawa → Przemków → Głogów-Leszno-Gostyń-Jarocin-Pleszew-Kalisz → Sieradz → Łask → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Opoczno → Radom → Zwoleń → Puławy → Piaski → Chełm), drogą wojewódzką numer 740 (Potworów → Przytyk → Radom) lub drogą wojewódzką numer 737 (Radom → Aleksandrówka).
Przez drogi przebiegające w obrębie powiatu radomskiego przejeżdża codziennie kilkanaście tysięcy aut, stąd w tamtej okolicy nie brakuje warsztatów zajmujących się regeneracją turbosprężarek samochodowych, które jak wiadomo, są bardzo istotnym elementem w samochodach wyposażonych w silnik diesla.

Kłopoty z turbosprężarką można pożegnać dzięki mechanikom specjalizującym się w regeneracji turbosprężarek, wystarczy odwiedzić pobliski warsztat lub wysłać do nas uszkodzoną turbinę za pomocą kuriera. Ceny usług związanych z naprawą turbo dla powiatu radomskiego zamieszczone są w tabeli poniżej.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat radomski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat radomski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat radomski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat radomski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat radomski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat radomski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat radomski)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.