Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 24-200 Bełżyce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Mieszkasz w Bełżycach, ale nie masz pojęcia, gdzie zregenerujesz tu turbinę? W Bełżycach jest kilka tego typu miejsc, ale najlepiej wybrać specjalistyczny zakład regeneracji turbosprężarek, który oferuje usługi na najwyższym poziomie, co zawdzięcza nowoczesnym maszynom, które wyróżniają zakład w całym powiecie.


Regeneracja turbin dostępna w zakładzie w Bełżycach

Samo miasto Bełżyce położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie lubelskim, na Równinie Bełżyckiej, nad rzeką Krężniczanką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Bełżyce. Jest to dawne miasto szlacheckie lokowane w roku 1417, następnie było miastem prywatnym Królestwa Kongresowego. Bełżyce utracił prawa miejskie w roku 1869 i odzyskały je ponownie dopiero po wojnie w roku 1958. Powierzchnia miasta Bełżyce to około 23,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców to prawie 6630 osób. Bełżyce znajdują się w odległości 25 kilometrów od Lublina, 14 kilometrów od Nałęczowa, 37 kilometrów od Kraśnika, 66 kilometrów od Janowa Lubelskiego, 86 kilometrów od Biłgoraja i 169 kilometrów od Warszawy.

Przez Bełżyce przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 747 (IłżaLipsko → Solec nad Wisłą → Opole Lubelskie → Bełżyce → Konopnica), droga wojewódzka 834 (Bełżyce → Niedrzwica Duża → BychawaStara Wieś) oraz droga wojewódzka numer 827 (Bełżyce → Sadurki).

Zabytki miasta Bełżyce, które warto zobaczyć to przede wszystkim: zamek obecnie całkowicie przebudowany, późnorenesansowy kościół parafialny Nawrócenia świętego Pawła z 1706 roku, dawny zajazd z przełomu wieków XVIII oraz XIX, cmentarz żydowski z XIX wieku, dwór Brzezińskich wybudowany w XIX wieku z kompleksem parkowym. Gospodarka Bełżyc opiera się na drobnym przemyśle i usługach. Dużym zainteresowaniem w Bełżycach cieszy się specjalistyczny zakład regeneracji turbosprężarek, do którego przyjeżdżają posiadacze diesli z miasta i okolicznym wiosek. Ceny, jakie oferuje zakład, dodatkowo do tego zachęcają  do regeneracji i zostały one zawarte w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny BełżyceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Bełżycach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Lubelska 3
Kod pocztowy: 24-200, Bełżyce
Współrzędne GPS:
N 51° 10' 29.5'' E 22° 16' 56.128''

Turbo po wyważaniu u specjalistów w Bełżycach Przesłana do naprawy turbina z Bełżyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bełżycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bełżycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bełżycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bełżyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bełżyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bełżycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bełżyce)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Bełżycach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bełżyc do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bełżyc turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
24-200 Bełżyce Czworaki Fabryczna BLZ129 51.175411/22.296379 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.