Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 24-150 Nałęczów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbin w mieście Nałęczów dostępna od ręki w najlepszym warsztacie regeneracji turbosprężarek w okolicy! Jeśli szukasz miejsca, gdzie twoja turbina przejdzie proces szczegółowej diagnostyki, a następnie regeneracji na nowych oryginalnych częściach, to skieruj się właśnie do warsztatu w Nałęczowie. Warsztat w mieście powstał ze względu na coraz większe zainteresowanie usługą regeneracji turbin oraz ze względu na brak specjalistycznego miejsca regeneracji w okolicy.


Nowa turbina, czy regeneracja w Nałęczowie?

Samo miasto Nałęczów położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie puławskim, na Wyżynie Lubelskiej, nad rzeką Bystrą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nałęczów. Obszar miasta Nałęczów to około 13,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3950 osób. Początki Nałęczowa to wieku VIII i IX, w XVIII wieku miasto zakupił Stanisław Małachowski i nazwał miasto Nałęczów, co związane jest z jego herbem Nałęcz. Prawa miejskie Nałęczów uzyskało jednak dopiero w roku 1963.

Przez Nałęczów przebiega droga wojewódzka numer 830 (Lublin → Nałęczów → Bochotnica) oraz wojewódzka numer 826 (Nałęczów → Markuszów).

Jeśli chodzi o zabytki Nałęczowa, to na pewno warto zobaczyć: park zdrojowy z XVIII wieku, którego założycielem był Stanisław Małachowski, wille z XVIII i XIX wieku, barkowy pałac Małachowskich z XVIII wieku, kościół świętego Karola Boromeusza, barokowy kościół świętego Jana Chrzciciela z XVIII wieku. Miasto Nałęczów jest znane z tego, że jest uzdrowiskiem już od roku 1878 i jest to jedyne w Polsce uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. W centrum miasta zlokalizowany jest wielki 25-hektarowy park zdrojowy ze stawem i pałacem Małachowskich.

Jeśli chodzi o gospodarkę Nałęczowa, to dużą rolę odgrywa tu rolnictwo, gdyż około 70 procent powierzchni miasta to użytki rolne. Jednak warto też wspomnieć, że wszyscy mieszkańcy miasta, jak i kuracjusze z autami z silnikiem diesla mogą szybko i w dobrej cenie zregenerować turbinę w razie awarii, a wszystko to oczywiście w warsztacie regeneracji turbosprężarek w Nałęczowie. Ceny, jakie oferuje warsztat w Nałęczowie, dodatkowo zachęcają posiadaczy turbin po awarii do skorzystania z uch usług, a cennik dla miasta znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny NałęczówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nałęczowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Lipowa 25
Kod pocztowy: 24-140, Nałęczów
Współrzędne GPS:
N 51° 17' 9.848'' E 22° 13' 7.942''


lub

Ul. Głębocznica 23
Kod pocztowy: 24-140 Nałęczów

Układ doładowania przed demontażem w profesjonalnym serwisie w Nałęczowie Zregenerowana przez profesjonalistów turbina samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nałęczowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nałęczowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nałęczowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nałęczowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nałęczów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nałęczowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nałęczów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.