Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Opolu Lubelskim (kod 24-300)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W drodze przez Opole Lubelskie twoja turbina padła, więc może warto ją zregenerować, zamiast wymienić na nową? Rozumiemy, że wymiana jej na nową tu duży koszt, dlatego też polecamy wybrać opcję regeneracji w specjalistycznym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Głownie przyczyny, które powodują uszkodzenie turbo to: brak oleju, zły olej lub jego słaba jakość, zanieczyszczenia w układzie olejowy, dlatego warto zadbać o olej w silniku, a na pewno to przedłuży życie turbiny.


Gdzie oddać do regeneracji turbinę w Opolu Lubelskim?

Jeśli chodzi o miasto Opole Lubelskie, to położone jest ono w województwie lubelskim, w powiecie opolskim, w Kotlinie Chodelskiej. Dawniej Opole Lubelskie było prywatnym miastem szlacheckim, które lokowane było w roku 1418. Na terenie miasta w 1914 roku powstało getto, które przetrzymywało kilkanaście tysięcy żydów, gdzie w roku 1942 zostali przetransportowaniu do obozów zagłady. Tereny, które zajmuje miasto Opole Lubelskie to jakieś 15 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 8700 osób.

Przez piękne miasto Ople Lubelskie przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 824 (AnnopolJózefów → Opole Lubelskie → Puławy → Żyrzyn), wojewódzka 747 (IłżaLipsko → Solec nad Wisłą → Opole Lubelskie → Bełżyce → Konopnica).

Najcenniejsze zabytki miasta Opole Lubelskie to: kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XVII wieku, pałac Słupeckich z prawdopodobnie XV wieku, ratusz na Nowym Rynku z 1750 roku, zajazdy i kamienice przy Nowym Rynku z XVIII wieku, kaplica cmentarna z XIX wieku. Miasto Opole Lubelskie jest głównie ośrodkiem przemysłu spożywczego, znajdują się tu mleczarnie i fabryki słodyczy. Dodatkowo miasto szczyci się posiadaniem najlepszego specjalistycznego warsztatu regeneracji turbosprężarek w powiecie. Cennik stworzony dla miasta Opole Lubelskie znajduje się w tabeli poniżej i zawiera cany za regenerację turbin.

Układ doładowania przed pakowaniem w specjalistycznej pracowni z Opola Lubelskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Opolu Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Opolu Lubelskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Opolem Lubelskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Opola Lubelskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Opole Lubelskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Opolu Lubelskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Opole Lubelskie)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Opolu Lubelskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Opola Lubelskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Opola Lubelskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
24-300 Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.