Localizations image
Strona główna / Lubelskie / opolski (lubelskie)

Zregeneruj swoją turbinę blisko siebie • Powiat opolski (lubelskie) • Naprawa turbosprężarek i czyszczenie turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Jak najszybciej zregenerować zużytą turbinę w powiecie opolskim na Lubelszczyźnie? W tej sprawie podpowie nam serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek. Powiat opolski istnieje od 1999 roku i lokalizuje się w województwie lubelskim, za siedzibę otrzymał miasto Opole Lubelskie. W skład powiatu opolskiego wchodzą trzy miasta: Józefów nad Wisłą, Opole Lubelskie i Poniatowa oraz cztery gminy wiejskie: Chodel, Karczmiska, Łaziska i Wilków. Powiat opolski sąsiaduje z powiatami: puławskim, lubelskim, kraśnickim, opatowskim, lipskim oraz zwoleńskim.


W powiecie opolskim można skorzystać z usługi regeneracji turbin

W 2004 roku zmieniono granice powiatu opolskiego przez wyłączenie z gminy Solec nad Wisłą wsi Kępa Gostecka i Kępa Solecka. Przez powiat opolski biegną drogi: droga wojewódzka numer 824 (AnnopolJózefówOpole LubelskiePuławy → Żyrzyn), droga wojewódzka numer 832 (Wola Rudzka → PoniatowaKrężnica Okrągła), droga wojewódzka numer 833 (Kraśnik → Chodel), droga wojewódzka numer 747 (IłżaLipsko → Solec nad Wisłą → Opole Lubelskie → Bełżyce → Konopnica) oraz droga wojewódzka numer 825 (Kamień → Kolczyn). W powiecie opolskim nie brakuje zabytków, do tych najważniejszych należą: Kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Kaplica cmentarna w obecnej szacie z poł. XIX wieku, Pałac w Niezdowie, zbudowany przez Aleksandra Lubomirskiego oraz Ratusz na Nowym Rynku. Przez powiat opolski, w celu zobaczenia wymienionych zabytków przejeżdża bardzo duża liczba turytów. Najwięcej jeździ tu samochodów osobowych. Współczesne samochody zwykle wyposażane są w turbosprężarki, głównie po to, aby mieć większą moc. Gdy turbina przestanie działać, tak jak powinna i w czasie jazdy usłyszymy dziwny gwizd, a w czasie przyspieszania poczujemy szarpanie, to od razu odwiedźmy warsztat mechaniczny specjalizujący się w turbosprężarkach, aby zdiagnozować niepokojące objawy.

W powiecie opolskim funkcjonują mechanicy doskonale znający się na uszkodzeniach turbo i natychmiast usuną usterkę. Ceny za ich usługi, to jest: czyszczenie turbo, remont turbiny, montaż i demontaż turbosprężarki widnieją w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wysyłką w profesjonalnym serwisie, powiat opolski (lubelskie)

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat opolski (lubelskie)

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat opolski (lubelskie) 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat opolski (lubelskie) 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat opolski (lubelskie) 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat opolski (lubelskie) 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat opolski (lubelskie) 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat opolski (lubelskie))

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat opolski (lubelskie)

Obsługa kurierska obejmuje również powiat opolski (lubelskie), umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
24-300 Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj
24-320 Poniatowa Nałęczowska PNT298 51.192059/22.066589 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.