Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 36-100 Kolbuszowej • Wyszukaj najlepszy warsztat z Kolbuszowej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Jadąc przez Kolbuszową, twoja turbina uległa awarii i potrzebujesz ją szybko zregenerować? Takie usługi w mieście świadczy najnowocześniejsza pracownia regeneracji turbosprężarek w okolicy. Każdy posiadacz auta z silnikiem diesla zdaje sobie sprawę z tego, że turbosprężarka to jedna z najważniejszych części silnika diesla, to ona nadaje mu moc, a bez niej auta nie będzie działać tak jak trzeba. Dlatego też w trosce o posiadaczy tego typu aut, pracownia regeneruje turbiny i daje im gwarancję najwyższej jakości.


Pracownia w Kolbuszowej i regeneracja turbin po awarii

Samo miasto Kolbuszowa znajduje się w województwie podkarpackim, w powiecie kolbuszowskim, nad rzeką Nil, na skraju Puszczy Sandomierskiej. Miasto lokację miejską uzyskało w roku 1690, a nazwa miasta została użyta po raz pierwszy w roku 1504. Podczas wojny w roku 1941 w mieście Niemcy utworzyli getto, w którym zamknęli około 2,5 tysiąca tutejszych żydów.

Przez miasto Kolbuszowa przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 875 (Mielec → Kolbuszowa → Sokołów MałopolskiLeżajsk), wojewódzka numer 987 (Kolbuszowa → Sędziszów Małopolski) oraz droga krajowa numer 9 (Radom → IłżaOstrowiec ŚwiętokrzyskiOpatów → Kolbuszowa → Głogów Małopolski → Rzeszów).

Najważniejsze zabytki miasta Kolbuszowa to: kolegiata Wszystkich Świętych, kaplica książąt Tyszkiewiczów, cmentarz żydowski, rynek z zabytkową studnią pośrodku, pałac Tyszkiewiczów, pozostałości po pałacu Lubomirskich, synagoga w Kolbuszowej. Gospodarka miasta Kolbuszowa opiera się na przemyśle i usługach, do firm usługowych w mieście należy właśnie pracownia regeneracji turbosprężarek, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolicznych wiosek, do tego oferuje bardzo korzystne ceny za regenerację, co dodatkowo przemawia za wyborem właśnie ten pracowni. Cennik stworzony dla miasta Kolbuszowa znajduje się poniżej.


Regeneracja Turbiny Kolbuszowa

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kolbuszowej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 2
Kod pocztowy: 36-100, Kolbuszowa
Współrzędne GPS:
N 50° 14' 35.434'' E 21° 46' 15.009''

Turbosprężarka po serwisie w pracowni w Kolbuszowej Zregenerowane turbo z Kolbuszowej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kolbuszowej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kolbuszowej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kolbuszową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kolbuszowej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kolbuszowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kolbuszowej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kolbuszowa)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kolbuszowej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kolbuszowej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kolbuszowej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
36-100 Kolbuszowa Partyzantów KLB01A 50.246948/21.766541 Wyszukaj
36-100 Kolbuszowa Rzeszowska KLB02A 50.243130/21.778450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.