Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat kolbuszowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Gdzie w powiecie kolbuszowskim na Podkarpaciu pożegnamy problem zużytego turbo? Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek pomoże nam znaleźć warsztat mechaniczny, w którym dokonuje się czyszczenia i naprawy turbin. Powiat kolbuszowski sytuuje się w województwie podkarpackim i swoją siedzibę ma w mieście Kolbuszowa. Powiat kolbuszowski zamieszkuje 62 412 osób a powierzchnia, jaką zajmuje, wynosi 773,93 kilometry kwadratowe. Z powiatem kolbuszowskim graniczą powiaty: mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, tarnobrzeski oraz stalowowolski.


Jak dotrzeć do punktu naprawy turbo w powiecie polkowickim?

Do wyjątkowych miejsc, licznie odwiedzanych przez turystów w powiecie kolbuszowskim należy przede wszystkim skansen istniejący od 1978 roku, w którym, eksponowane jest budownictwo Rzeszowiaków oraz Lasowiaków. Teren skansenu podzielony jest na dwa sektory, w każdym z nich zobaczyć można elementy charakterystyczne dla danej grupy etnograficznej. Ponadto ciekawymi zabytkami tutaj są: Kolegiata Wszystkich Świętych w Kolbuszowej, Pałac Tyszkiewiczów w Weryni oraz pozostałości po pałacu Lubomirskich. Jak można dotrzeć do powiatu kolbuszowskiego? Dojedziemy tam: droga krajowa numer 9 (Radom → IłżaOstrowiec Świętokrzyski → OpatówKolbuszowa → Głogów Małopolski → Rzeszów), droga wojewódzka numer 987 (Kolbuszowa → Sędziszów Małopolski) oraz droga wojewódzka numer 875 (Mielec → Kolbuszowa → Sokołów Małopolski → Leżajsk). Wspomnianymi drogami codziennie przejeżdża kilkadziesiąt tysięcy samochodów osobowych, z których znaczna liczba wyposażona jest w turbosprężarki. W przypadku zepsucia lub zużycia turbo należy jak najszybciej oddać ją do regeneracji, której można dokonać w jednym z wyspecjalizowanych w naprawie turbo warsztatów mechanicznych znajdujących się na terenie powiatu kolbuszowskiego.

Najniższe ceny za usługi: czyszczenie, remont, wymiana oraz regeneracja turbosprężarek w powiecie kolbuszowskim widnieją w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo po wyważaniu na stole w pracowni, powiat kolbuszowski Naprawione i zregenerowane turbo z powiatu kolbuszowskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat kolbuszowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat kolbuszowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat kolbuszowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat kolbuszowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat kolbuszowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat kolbuszowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat kolbuszowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat kolbuszowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat kolbuszowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
36-100 Kolbuszowa Partyzantów KLB01A 50.246948/21.766541 Wyszukaj
36-100 Kolbuszowa Rzeszowska KLB02A 50.243130/21.778450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.