Localizations image

39-120 Sędziszów Małopolski • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Sędziszowa Małopolskiego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zregeneruj swoją turbosprężarkę w Sędziszowie Małopolskim od ręki! Samo miasto Sędziszów Małopolski zlokalizowane jest w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim i jest siedzibą gminy Sędziszów Małopolski. Znaleziska archeologiczne na terenie miasta świadczą o pierwszym osadnictwie na terenach miasta już w epoce brązu. Pierwsze dokumenty, gdzie znajdują się zapiski na temat Sędziszowa Małopolskiego, pochodzą z początku XIV wieku, miasto prawa miejskie zdobyło w roku 1483 na mocy dokumentu wydanego przez Kazimierza Jagiellończyka. Rok 1652 to dla miasta tragiczny czas, gdyż wtedy miasto spustoszyła epidemia dżumy. Powierzchnia miasta Sędziszów Małopolski to około 10,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to mniej więcej 7500 osób.


Dojazd do pracowni w Sędziszowie Małopolskim jest bardzo prosty

Przez Sędziszów Małopolski biegnie droga wojewódzka numer 987 (Kolbuszowa → Sędziszów Małopolski) oraz droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).

Co warto zobaczyć, będąc na wycieczce w mieście Sędziszów Małopolski? Przede wszystkim: ratusz wybudowany w XVII wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny z XVII wieku w stylu późnobarokowym, kościół i klasztor ojców kapucynów z XVIII wieku, ruiny koszar z początku XVIII wieku, kaplica cmentarna z 1844 roku, cmentarz żydowski z XVII wieku.

W Sędziszowie Małopolskim króluje przemysł, głównie samochodowy, meblarski i lotniczy. Mimo to na wyróżnienie zasługuje pracownia regeneracji turbosprężarek, w której w Sędziszowie Małopolskim najlepiej zregenerujesz uszkodzone turbo. Wszystko to dzięki specjalistycznym maszynom i przeszkolonym pracownikom pracowni w Sędziszowie Małopolskim. Specjalnie dla komfortu klientów miasta Sędziszów Małopolski, powstał cennik usług, który znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wymianą na stole w laboratorium w Sędziszowie Małopolskim

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sędziszowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sędziszowie Małopolskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sędziszowem Małopolskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sędziszowa Małopolskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sędziszów Małopolski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sędziszowie Małopolskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sędziszów Małopolski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sędziszowie Małopolskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sędziszowa Małopolskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sędziszowa Małopolskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
39-120 Sędziszów Małopolski Osiedle Młodych Tarnowskich SEM01N 50.068100/21.680450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.