Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Wojniczem (kod pocztowy 32-830) i w Wojniczu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Najlepsze miejsce do regeneracji turbin w mieście Wojnicz? Oczywiście w Wojniczu tylko nowoczesny serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie oferta serwisu obejmuje: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbosprężarki. Serwis w Wojniczu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co jest związane z posiadaniem specjalistycznych maszyn przeznaczonych do regeneracji oraz pracy tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, co zapewnia najwyższą jakość regeneracji. Serwis w Wojniczu udziela również dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów, dlatego też klienci mają większe zaufanie do firmy.


Awaria turbiny w Wojniczu? Serwis regeneracji turbosprężarek udzieli pomocy

Samo miasto Wojnicz położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie tarnowskim, należy do aglomeracji tarnowskiej i jest siedzibą gminy Wojnicz. Powierzchnia Wojnicza to około 8,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3370 osób. Pierwsza osada powstała tu w X wieku, samo miasto zostało założone w roku 1278, prawa miejskie uzyskało w roku powstania, które niestety utraciło w roku 1934 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2007. Do zabytków Wojnicza zalicza się: barkowy kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wawrzyńca z XV wieku, drewniana dzwonnica przy kościele parafialnym, drewniany kościół pod wezwaniem świętego Leonarda w XVII wieku, neogotycki pałac Dambskich z XIX wieku, kaplicę Matki Boskiej Loretańskiej z 1905 roku.

Przez Wojnicz przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 975 (Dąbrowa Tarnowska → Biskupice Radłowskie → Wojnicz → Zakliczyn → Dąbrowa), krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzesko → Wojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).

Gospodarka Wojnicza rozwija się bardzo dobrze w dziale przemysłu i usług. W dziale usług króluje tu serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje uszkodzone turbiny klienci oddają właśnie tutaj. Cennik dla miasta Wojnicz wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem w specjalistycznej pracowni z Wojnicza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wojniczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wojniczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wojniczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wojnicza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wojnicz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wojniczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wojnicz)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wojniczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wojnicza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wojnicza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-830 Wojnicz Kolonia Nadbrzeżna WJN948 49.954208/20.831341 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.