Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 33-200) Dąbrowie Tarnowskiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zregeneruj zepsutą turbosprężarkę w Dąbrowie Tarnowskiej szybko i w dobrej cenie! Miasto Dąbrowa Tarnowska znajdziemy na mapie w województwie małopolskim, a dokładnie w powiecie dąbrowskim. Nazwa miasta wywodzi się od rosnących dawniej w tych okolicach lasów i gajów dębowych. Pierwsze osady na tych terenach osiedliły się już w XIV wieku. Miasto liczy około 11900 osób, natomiast obszar, jaki zajmuje to około 23 kilometry kwadratowe.


Jak przebiega proces regeneracji turbiny w serwisie w Dąbrowie Tarnowskiej?

Przez Dąbrowę Tarnowską przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe: wojewódzka 975 (Dąbrowa Tarnowska → Biskupice Radłowskie → WojniczZakliczyn → Dąbrowa), krajowa 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucin → Dąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło).

Zabytki, które warto zobaczyć w Dąbrowie Tarnowskiej to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych, synagoga, cmentarz wojenny z I wojny światowej, park pałacowy z wieku XVII, zegar na budynku dawnego ratusza, synagoga przy ulicy Daszyńskiego, ruiny pałacu Lubomirskich w tylu barokowym. Gospodarka miasta jest na wysokim poziomie, powstaje tu kilka nowych firm. Większość osób dostaje się do pracy za pomocą aut, które coraz częściej ulegają usterką. Duża część uszkodzeń w autach, spowodowana jest nieprawidłowym użytkowaniem, brakiem oleju, jego słabą jakością lub zanieczyszczeniami oleju. W autach z silnikami diesla każde takie zaniedbanie może skończyć się zepsuciem i uszkodzeniem turbosprężarki, gdzie nowa część to bardzo duży koszt, dlatego klienci chętniej wybierają opcje regeneracji turbo. W razie takich problemów w Dąbrowie Tarnowskiej znajdą państwo miejsce, gdzie zregenerują państwo turbosprężarkę. W poniższej tabeli przestawiony został cennik usług dla miasta Dąbrowa Tarnowska.

Turbina po wizycie w ASO na stole pracowniczym w Dąbrowie Tarnowskiej Naprawiona przez specjalistów turbina otrzymana od klienta z Dąbrowy Tarnowskiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dąbrowie Tarnowskiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dąbrowie Tarnowskiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dąbrową Tarnowską 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dąbrowy Tarnowskiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dąbrowa Tarnowska 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dąbrowie Tarnowskiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dąbrowa Tarnowska)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dąbrowie Tarnowskiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dąbrowy Tarnowskiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dąbrowy Tarnowskiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
33-200 Dąbrowa Tarnowska Osiedle Kościuszki 1 Maja DTR01A 50.173721/20.982941 Wyszukaj
33-200 Dąbrowa Tarnowska Osiedle Kościuszki 1 Maja POP-DAT1 50.173550/20.982861 Wyszukaj
33-200 Dąbrowa Tarnowska Osiedle Westerplatte Rynek POP-DAT3 50.174931/20.985050 Wyszukaj
33-200 Dąbrowa Tarnowska Osiedle Westerplatte Majora Henryka Sucharskiego DTR01N 50.180119/20.986811 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.