Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Jasło

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Jasło – podkarpackie

 

Awaria turbosprężarki w Jaśle dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek to problem na zaledwie 1 – 2 dni, ponieważ możliwość błyskawicznego wyszukiwania warsztatów i obsługa kurierska zapewniają pomoc już od 48 godzin. Wyszukaj dowolną lokalizację lub usługę w Jaśle. Jasło to miejscowość znajdująca się w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Jasło jest siedzibą powiatu jasielskiego, położone jest w obrębie Dołów Jasielsko–Sanockich. Prawa miejskie zostały nadane Jasłu w roku 1365. Powierzchnia Jasła wynosi 36 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to około 35 850 osób.

W Jaśle znajduje się sporo zabytków, które są chronione prawnie, między innymi: zabytkowe domy, Kolegiata pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, kościół pod wezwaniem świętego Stanisława biskupa, cmentarz, liceum ogólnokształcące i zespół dworski. Obiekty historyczne to: figura świętego Jana Nepomucena, kaplica cmentarna, obelisk wniesiony w pięćsetną rocznicę zwycięstwa grunwaldzkiego, muzeum regionalne oraz kościół franciszkanów pod wezwaniem świętego Antoniego Padewskiego. Jasło to takie wyjątkowe miasto, gdzie światła miasta we mgle gasną, zwłaszcza wieczorową porą.

Na terenie Jasła przecinają się dwie drogi krajowe: droga krajowa numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko–Zdrój – Szczucin – Dąbrowa Tarnowska – Tarnów – Pilzno – Jasło) z drogą krajową numer 28 (Zator – Wadowice – Rabka – Limanowa – Nowy Sącz – Gorlice – Jasło – Krosno – Sanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka).

Jasło to również istotny węzeł komunikacyjny, ponieważ krzyżują się w nim ważne drogi krajowe. Sprawia to, że przez Jasło przejeżdża wyjątkowa ilość samochodów z silnikiem diesla, a co za tym idzie najczęściej wyposażonych również w turbosprężarki, które często ulegają awarii przez brak smarowania turbosprężarki lub zapchane filtry, albo zwyczajnie poprzez zużycie eksploatacyjne, przy czym warto tu nadmienić, że zazwyczaj silnik w takich samochodach żywotność ma znacznie większą niż turbosprężarka, której maksymalny przebieg nie powinien przekraczać 250 – 300 tysięcy kilometrów.

Należy wspomnieć, że na terenie Jasła znajduje się autoryzowany serwis samochodowy specjalizujący się w regeneracji turbin i turbosprężarek oraz naprawie zmiennej geometrii. Poniżej w tabeli zgromadziliśmy najniższe ceny, dla Jasła, za usługi takie jak: naprawa turbo montaż turbosprężarki czy wyważenie turbin.


Regeneracja Turbiny

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 4
Kod pocztowy: 38-200, Jasło
Współrzędne GPS:
N 49° 44' 37.781'' E 21° 28' 12.856''


lub

Ul: Sokoła 8
Kod pocztowy: 38-200 Jasło

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jasle

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jasle 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jasłem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jasła 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jasło 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jasle 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jasło)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Dzielnice

  • Brak dzielnic do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.