Localizations image

32-840 Zakliczyn • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Zakliczyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Już od tego momentu możesz bezproblemowo zregenerować swoją turbosprężarkę w Zakliczynie. Szczegółowe informacje na temat regeneracji turbo w Zakliczynie znaleźć można stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek. Zakliczyn to miasto mieszczące się w obrębie województwa małopolskiego, dokładnie w powiecie tarnowskim, na prawym brzegu Dunajca. Zakliczyn leży na Pogórzu Rożnowskim, między biegami potoków Paleśnianka i Wolanka. Miasto Zakliczyn lokację miejską uzyskał w 1557 roku, w 1934 został zdegradowany, a ponowne nadanie praw miejskich nastąpiło w 2006 roku. W Zakliczynie mieszka 1678 osób, a powierzchnia całkowita Zakliczyna wynosi 4,02 kilometry kwadratowe.


Jak i gdzie zregenerować turbinę w Zakliczynie?

W Zakliczynie do rejestru zabytków nieruchomych zalicza się: klasztor, ratusz, kościół parafialny pod wezwaniem MB Anielskiej, zespół klasztorny reformatów, cmentarz przykościelny, układ urbanistyczny oraz domy z XIX wieku. Do Zaklikowa zaprowadzą podróżnych następujące drogi: wojewódzka nr 980 (Jurków → Zakliczyn → Gromnik → Biecz) oraz nr 975 (Dąbrowa Tarnowska → Biskupice Radłowskie → Wojnicz → Zakliczyn → Dąbrowa). Przez miasta na owych drogach przejeżdża wiele aut zarówno osobowych, jak i ciężarowych ,a także motocykli. Większość z samochodów osobowych posiada turbosprężarki, które mimo swoich wielu zalet posiadają również wady. Podstawową wad a turbo jest wysoka awaryjność tegoż urządzenia. Do najczęstszych usterek turbin należą: połamane lub pogięte łopatki, urwany wałek, wytarte koło kompresji, nadmiar nagaru na talerzyku.

Z powyżej wymienionymi kłopotami dotyczącymi turbo/turbin doskonale potrafią poradzić sobie mechanicy zajmujące się regenerowaniem turbin, którzy pracują w słynnym w całym kraju warsztacie mechanicznym regenerującym turbo. Dzięki wyposażeniu warsztatu w najnowszej generacji maszyny, sprzęty oraz przyrządy dokonują czyszczenia, wyważania oraz remontowania oraz regeneracji turbosprężarek samochodowych.

Cena usługi regeneracji turbosprężarki dla Zakliczyna uzależniona jest od wielu czynników, na przykład od stopnia uszkodzenia turbiny oraz ilości wymiennych elementów w turbinie. Dokładny cennik za poszczególne usługi w Zakliczynie znaleźć można w poniższej tabeli.

Układ doładowania przed wysyłką u specjalistów w Zakliczynie Naprawiona w pełni turbina z Zakliczyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zakliczynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zakliczynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zakliczynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zakliczyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zakliczyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zakliczynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zakliczyn)

Opis

Loader

W Zakliczynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zakliczyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zakliczyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-840 Zakliczyn Zawale Jacka Malczewskiego ZKN01N 49.855900/20.815250 Wyszukaj
32-840 Zakliczyn Zawale Rynek POP-ZKN2 49.856682/20.807980 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.