Localizations image

38-250 Biecz • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Biecza

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Potrzebujesz zregenerować turbo w mieście Biecz, ale nie wiesz gdzie? Wybierz w Bieczu najlepszy warsztat zajmujący się regeneracją turbin, gdzie najpierw przeprowadzana jest szczegółowa diagnostyka turbo, a następnie jego regeneracja lub czyszczenie. Do warsztatu w Bieczu trafia coraz więcej osób chcących skorzystać z usługi regeneracji turbiny, gdyż różnica kosztów między regeneracją a wymianą turbiny na nową jest bardzo duża, co związane jest z tym że nowe turbo produkowane jest z drogich materiałów, ze względu na potrzebę dużej wytrzymałości, a regeneracja to tylko wymiana niezbędnych elementów turbo na nowe, pomijając jego korpus.


Nowa turbina, czy regeneracja w warsztacie w Bieczu?

Jeśli chodzi o miasto Biecz, to jest ono położone w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, nad rzeką Ropą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Biecz. Tereny Bieczu były zamieszkiwane już w okresie neolitu i kultury łużyckiej, a miasto powstało w XIII wieku i pierwsze zapiski na jego temat pochodzą z kroniki Thietmara z Mersburga. Miasto otrzymało prawa miejskie na prawie magdeburskim od Bolesława Wstydliwego w roku 1257, a potwierdzone zostały w roku 1363 przez Kazimierza Wielkiego. Biecz w wieku XIV był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, warto też wspomnieć o tym, że ze względu na bardzo bogatą historię miasto nazywane jest perłą Podkarpacia oraz polskim Carcassonne. Biecz posiada wiele pięknych zabytków, których nie da się tu wszystkich wymienić, ale niektóre z nich to: kościół pod wezwaniem Bożego Ciała z XV wieku, ratusz z wieżą z XV wieku, kaplice bieckie z XIX wieku, szpital Świętego Ducha z 1395 roku, dworek Nędzówka z XVIII wieku, zasypane fundamenty zamku na Górze Zamkowej, który to został zburzony w 1475 roku.

Przez miasto Biecz przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 980 (JurkówZakliczyn → Gromnik → Biecz) oraz krajowa numer 28 (ZatorWadowice → Rabka → Limanowa → Nowy Sącz → GorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka).

Miasto Biecz to nie tylko piękne zabytki i bogata historia, ale także ośrodek turystyczny i przemysłowy, a na wyróżnienie zasługuje warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie ze względu na dobre połączenie drogowe i dużą ilość diesli na drogach pracy nie brakuje. Każdy posiadaczu uszkodzonego turbo w mieście lub okolicy kieruje się właśnie do warsztatu w Bieczu. Ceny, jakie oferuje warsztat w Bieczu, zostały zebrane w tabeli poniżej, która zawiera ceny za usługę naprawy i regeneracji turbo.

Turbo przed oddaniem do klienta na stole w laboratorium w Bieczu Turbosprężarka po odbytym procesie regeneracji, przesłana z Biecza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bieczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bieczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bieczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Biecza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Biecz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bieczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Biecz)

Opis

Loader

W Bieczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Biecza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Biecza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
38-250 Biecz Przedmieście Dolne Kazimierza Wielkiego BIE01A 49.734112/21.260500 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.