Localizations image

Gdzie w (33-230) Szczucinie zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.97

Regeneracja turbin w mieście Szczucin dostępna w najlepszym warsztacie regeneracji turbosprężarek! Tu w Szczucinie powstał warsztat regeneracji turbosprężarek ze względu na zwiększającą się z roku na rok liczbę diesli na drogach miasta oraz ze względu coraz więcej uszkodzonych turbin. Trafiają tu coraz częściej turbiny po awarii, której uległy w wyniku na przykład braku oleju czy też zanieczyszczeń w oleju.


Regeneracja turbosprężarek dostępna w warsztacie w Szczucinie

Samo miasto Szczucin położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie dąbrowskim, w gminie Szczucin, w Kotlinie Sandomierskiej i jest siedzibą gminy Szczucin. Miasto graniczy z województwem świętokrzyskim oraz z Łęką Szczucińską, Łęką Żabiecką, Świdrówką, Dąbrowicą i Lubaszem. Teren miasta Szczucin to około 6,9 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4140 osób. Pierwsze wzmianki na temat Szczucina pochodzą z wieku XIV, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1780, niestety utraciło je w roku 1936 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2009.

Jadąc przez Szczucin, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 982 (Szczucin → Sadkowa Góra → Jaślany), krajowa numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-Zdrój → Szczucin → Dąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło).

Zabytki Szczucina, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny z 1680 roku, park pałacowy z ogrodem i kordegardą, kapliczka z XIX wieku, kamienna figura Marek z 1684 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Szczucin, to rozwija się ona bardzo dobrze, czego świetnym przykładem jest warsztat regeneracji turbosprężarek. Ceny nowych turbin są dosyć wysokie, dlatego też w warsztacie w Szczucinie opcja regeneracji jest o wiele chętniej wybierana przez klientów. Cennik dla miasta Szczucin wraz z cenami za usługę regeneracji turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po czyszczeniu na stole w laboratorium w Szczucinie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczucinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczucinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczucinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczucina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczucin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczucinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczucin)

Opis

Loader

W Szczucinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczucina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczucina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
33-230 Szczucin Nowa Kolonia Tadeusza Kościuszki SCN01A 50.315868/21.077030 Wyszukaj
33-230 Szczucin Osiedle Wolności POP-SCU1 50.308609/21.075251 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.