Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 44-180) Toszek • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.99

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Toszek dostępna od ręki w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w okolicy. Serwis w Toszku powstał ze względu na duże zainteresowanie tego typu usługą regeneracji, co jest ściśle związane z tym, że ceny nowych turbin są bardzo wysokie, a niestety turbiny w dieslach coraz częściej ulegają awarii. Awarie turbin wynikają często z niewłaściwego sposobu użytkowania auta, braku oleju, zanieczyszczeń w układzie olejowym. Posiadając diesla, warto regularnie wymień olej w aucie i sprawdzać jego poziom i nauczyć się po skończonej jeździe odczekać chwilę przed zgaszeniem auta, gdyż turbina musi spokojnie przestać pracować, a na pewno tymi sposobami wydłuży się życie turbiny.


Czy regeneracja turbosprężarek w Toszku jest możliwa?

Jeśli chodzi o samo miasto Toszek, to jest ono położone w granicach województwa śląskiego, w powiecie gliwickim, na Wyżynie Katowickiej, nad rzeką Toszek i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Toszek. Powierzchnia Toszka to około 9,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3590 osób. Miasto Toszek zostało założone w roku 1163 przez księcia śląskiego Bolesława Wysokiego, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1235. W czasie II wojny światowej na terenie Toszka zlokalizowany był obóz NKWD. Zabytki Toszka, które warto zobaczyć to: Dom Bractwa Strzeleckiego, Dolny dwór za Domek Bractwa Strzeleckiego, Zamek w Toszku w stylu gotyckim wybudowany na przełomie wieku XIV i wieku XV, kościół świętej Katarzyny Aleksandryjskiej z XVIII wieku, kaplicę cmentarną świętej Barbary z XVIII wieku.

Przez miasto Toszek można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 907 (Wygoda → Koszęcin → Kieleczka → Wielowieś → Toszek → Niewiesze) oraz krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce Opolskie → Toszek → Pyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzesko → Wojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).

Oprócz pięknych zabytków Toszek słynie też z najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie każdy posiadacz uszkodzonej turbiny znajdzie ratunek. Cennik dla miasta Toszek wraz ze szczegółowymi cenami za usługi znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po naprawie w autoryzowanym serwisie w Toszku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Toszku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Toszku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Toszkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Toszka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Toszek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Toszku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Toszek)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Toszku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Toszka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Toszka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
44-180 Toszek Oracze Gliwicka POP-TOS2 50.450520/18.526230 Wyszukaj
44-180 Toszek Oracze Gliwicka TOS01A 50.449390/18.526230 Wyszukaj
44-180 Toszek Wielowiejska POP-TOS1 50.454971/18.519899 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.