Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Mielec

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek (turbin) – Mielec (podkarpackie)

Naprawy turbosprężarki, turbiny w Mielcu

 

Zachęcamy wszystkich klientów z miasta Mielec oraz okolicznych miejscowości do zapoznania się z ofertą regeneracji turbosprężarek. Dzięki współpracy serwisu z firmą kurierską mogą Państwo bez większego wysiłku i bez wychodzenia z domu naprawić uszkodzone części swojego samochodu. Do serwisu można wysłać turbosprężarkę do regeneracji, zmienną geometrię do czyszczenia, turbo do wyważenia, a także turbiny do naprawy. Cennik, dla Mielca, z najniższymi cenami w kraju znajduje się poniżej.

Czasami, szczególnie w momentach, kiedy gwałtownie wzrasta zapotrzebowanie na moc silnika na przykład przy zmianie biegów, wciśnięciu gazu w celu przyśpieszenia, pomimo odpowiedniej ilości paliwa, przez moment aż sprężarka zostanie rozpędzona, możemy odczuć małą moc silnika, nazywane jest to turbodziurą. Dzisiejsze turbosprężarki są usprawnione konstrukcyjnie, przez co mają mniejszy moment bezwładności wirnika, a dawkowanie paliwa jest dokładniejsze, to znaczy, że efekt turbodziury jest dużo mniejszy. Zasada działania turbosprężarki jest stosunkowo prosta – turbina zasilana jest spalinami z silnika, a sprężone powietrze przez sprężarkę zasila silnik, zwiększa to sprawność i moc silnika. Poprawa osiągów wynika z tego, że sprężarka jest w stanie podać więcej powietrza, co jest jednoznaczne z podaniem większej ilości paliwa, do komory spalania niż jest to w stanie zrobić ciśnienie atmosferyczne.

Mielec to miasto zlokalizowane w województwie podkarpackim, w dolinie Wisiołki, w Kotlinie Sandomierskiej, w powiecie mieleckim. Prawa miejskie Mielec otrzymał 18 listopada 1470 roku. Powierzchnia Mielca wynosi około 47 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to ponad 60 tysięcy osób.

Zabytki w Mielcu to: Bazylika pod wezwaniem świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty, cmentarz parafii rzymskokatolickiej z drugiej połowy XIX wieku, stara plebania, willa z ogrodem z początków XX wieku, zabytkowe domy, zespół pałacowy oraz kamienice.

Przez teren Mielca nie przebiega żadna droga krajowa, ale w najbliższej okolicy znajduje się DK numer 9 (Radom – Iłża – Ostrowiec Świętokrzyski – Opatów – Kolbuszowa – Głogów Małopolski – Rzeszów) oraz DK numer 79 (Warszawa – Kozienice – Zwoleń – Sandomierz – Połaniec – Kraków – Trzebinia – Chrzanów – Jaworzno – Katowice – Chorzów – Bytom).

 


Regeneracja Turbiny

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jadernych 2
Kod pocztowy: 39-300, Mielec
Współrzędne GPS:
N 50° 4' 1.335'' E 22° 13' 47.633''


lub

Ul: Zygmuntowska 4
Kod pocztowy: 39-300 Mielec

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mielcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mielcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mielcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mielca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mielec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mielcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mielec)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.