Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (26-021) Sukowie • 1 warsztatów z Sukowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbosprężarek dostępna we wsi Suków od ręki! Wybierz się w Sukowie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki. Cała oferta pracowni w Sukowie opiera się na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbiny, a klienci bardzo chętnie wybierają to właśnie miejsce ze względu na wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Turbiny w pracowni w Sukowie odzyskują również fabryczne osiągi, a to wszystko w połączeniu z nowoczesnymi technologiami regeneracji i oryginalnymi częściami najlepszych producentów.


Czy w Sukowie można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o wieś Suków, to jest ona położona w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie kieleckim, w gminie Daleszyce. Wieś Suków liczy w swoich granicach 2000 mieszkańców. Wieś Suków istniała prawdopodobnie już w roku 1171. Jednym z zabytków wsi Suków jest kościół parafialny pod wezwaniem Marki Bożej Królowej Polski wbudowany w okresie lat 1930-1936.

Obok wsi Suków biegnie droga wojewódzka numer 764 (Kielce → Suków → Raków → StaszówPołaniecTuszów Narodowy) oraz droga krajowa numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło).

Jeśli chodzi o gospodarkę wsi Suków, to rozwija się ona bardzo dobrze, czego świetnym przykładem jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek w mieście. Warto wspomnieć o tym, że pracownia w Sukowie oferuje roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów na zregenerowaną turbinę, co jest bardzo dużym plusem dla klientów pracowni oraz możliwość wysyłki turbiny za pomocą kuriera. Cennik dla wsi Suków wraz z cenami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem w nowoczesnej pracowni w Sukowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sukowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sukowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sukowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sukowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Suków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sukowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Suków)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sukowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sukowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sukowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-021 Suków Suków 185D SUK01A 50.825069/20.673479 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.