Localizations image

Zregeneruj turbo w Chmielniku • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 28-110 Chmielnika

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Chcesz wiedzieć, gdzie w Chmielniku zregenerujesz turbinę w najlepszej cenie? Polecamy w Chmielniku wybrać się do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie cały proces naprawy i regeneracji turbin przeprowadzany jest przez fachowców, przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. Ze względu na to, że nowe turbo to dosyć duży wydatek, klienci coraz chętniej decydują się na opcję regeneracji, która jest o wiele tańsza, ale równie skuteczna.


Jak i gdzie zregenerować turbinę w Chmielniku?

Jeśli chodzi o samo miasto Chmielnik, to jest ono położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim, nad rzeką Wschodnią i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Chmielnik. Powierzchnia Chmielnika to około 7,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3830 osób. Pierwsze wzmianki na temat Chmielnika pochodzą z roku 1241, kiedy odbyła się bitwa pod Chmielnikiem z mongołami, w której Polacy niestety przegrali. Miasto Chmielnik prawa miejskie uzyskało w roku 1551 z rąk króla Zygmunta Augusta. W wieku XIX prywatne miasto Królestwa Kongresowego. Do zabytków Chmielnika zalicza się: kamienicę parafialną pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z dzwonnicą i cmentarzem z XVIII wieku, kościół filialny pod wezwaniem Świętej Trójcy z końca XVI wieku, synagoga z 1630 roku, kamienice i domy z XIX wieku.

Miasto Chmielnik posiada też bardzo dobre połączenia drogowe takie jak: droga wojewódzka numer 765 (Chmielnik → Szydłów → StaszówOsiek), droga krajowa numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucin Dąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło) oraz droga krajowa numer 78 (Chałupki → Wodzisław ŚląskiRybnik → Gliwice → Tarnowskie GóryŚwierklaniecSiewierzZawiercie → Szczekociny → Nagłowice → Jędrzejów → Chmielnik).

Chmielnik to głównie ośrodek handlowo-usługowy i przemysłu materiałów budowlanych, ale oczywiście miasto szczyci się posiadaniem najlepszego w okolicy autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Uszkodzona turbina do regeneracji wChmielniku? Wybierz się w Chmielniku właśnie do tego serwisu i ciesz się turbiną z nowymi częściami i fabrycznymi osiągami w najlepszej cenie w powiecie. Cennik dla Chmielnika wraz z cenami za usługi został zamieszczony poniżej w tabeli.


Regeneracja Turbiny ChmielnikSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Chmielniku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Wolności 5
Kod pocztowy: 26-020, Chmielnik
Współrzędne GPS:
N 50° 36' 50.587'' E 20° 44' 58.948''

Turbo po naprawie u specjalistów w Chmielniku Turbosprężarka zregenerowana przez specjalistów od turbo z Chmielnika

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chmielniku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chmielniku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chmielnikiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chmielnika 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chmielnik 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chmielniku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chmielnik)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Chmielniku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chmielnika do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chmielnika turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-110 Chmielnik Przedkościele Aleja Zwycięstwa CHK01G 50.615040/20.744209 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.