Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 99-340 Krośniewicach • Wyszukaj najlepszy warsztat z Krośniewic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Regeneracja turbosprężarek w mieście Krośniewice w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Do pracowni w Krośniewicach często trafiają turbiny uszkodzone z powodów takich jak: brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, zły olej, uszkodzenie ciałem obcym. Sama pracownia w Krośniewicach powstała ze względu na duże zainteresowanie tego typu usługą.


W Krośniewicach można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarek

Jeśli chodzi o miasto Krośniewice, to jest ono położone w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krośniewice. Miasto Krośniewice położone są w odległości 15 kilometrów od Kutna. Pierwsze informacje na temat miasta Krośniewice pochodzą z 1355 roku, a prawa miejskie miasto uzyskało przed rokiem 1420. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 3 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4460 osób.

Przez miasto Krośniewice przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 581 (Gostynin → Łanięta → Krośniewice), krajowa numer 91 (Gdańsk → Pruszcz GdańskiRusocinTczewGniewWarlubieŚwiecieChełmno → Toruń → Piotrków Trybunalski → KamieńskRadomsko → Kłomnice → Częstochowa)., krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn).

Do zabytków miasta Krośniewice zalicza się: muzeum imienia Jerzego Dunina-Borkowskiego w dawnym klasycystycznym zajeździe, zespół pałacowo-parkowy Rembielińskich z drugiej połowy XIX wieku, pomnik księcia Józefa Poniatowskiego z 1814 roku, kościół parafialny w stylu neogotyckim pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, synagogę w Krośniewicach z pierwszej połowy XIX wieku. Oprócz pięknych zabytków, w Krośniewicach znajduje się profesjonalna pracownia regeneracji turbosprężarek, gdzie regenerowane są turbiny każdego typu, a wszystko dzięki specjalistycznym maszynom. W pracowni w Krośniewicach przeprowadza się szczegółową diagnostykę, a następnie czyszczenie lub regenerację turbiny. Ceny, jakie oferuje pracownia w Krośniewicach, zostały zawarte w cenniku poniżej, który zawiera ceny za usługę regeneracji turbo.


Regeneracja Turbiny KrośniewiceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Krośniewicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Poznańska 1
Kod pocztowy: 99-340, Krośniewice
Współrzędne GPS:
N 52° 15' 21.96'' E 19° 10' 9.875''

Turbosprężarka po wizycie w ASO w autoryzowanej pracowni w Krośniewicach Turbosprężarka samochodowa gotowa do wysłania klientowi z Krośniewic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krośniewicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krośniewicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krośniewicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krośniewic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krośniewice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krośniewicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krośniewice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Krośniewicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Krośniewic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Krośniewic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
99-340 Krośniewice Kutnowska KRN01N 52.255981/19.171921 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.