Localizations image

Zregeneruj turbo w Słupcy • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 62-400 Słupcy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Co zrobić z turbosprężarką do regeneracji w Słupcy? Skieruj się w Słupcy do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Słupca to miasto o powierzchni około 10 kilometrów kwadratowych. Miasto Słupca leży w województwie wielkopolskim, w powiecie słupeckim. Miasto Słupca jest znaczącym terenem historycznym w Wielkopolsce. Słupca znajduje się przy linii kolejowej E20-Berlin-Moskwa. Nazwa miasta została dopiero użyta w XIII wieku, a samo miasto przynależało dawniej do biskupstwa poznańskiego Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 10 kilometrów kwadratowych, z czego około 48 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców miasta to około 13900 osób.


Jak przebiega regeneracja turbiny w pracowni w Słupcy?

Przez Słupcę przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie takie jak: krajowa 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → Września → Słupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn), wojewódzka 466 (Słupca → Ciążeń → Pyzdry).

W mieście Słupca znajdziemy wiele wspaniałych zabytków i atrakcji do zwiedzania. Do zabytków należą: kościół pod wezwaniem świętego Wawrzyńca w stylu gotyckim z XV wieku, drewniany kościół pod wezwaniem świętego Leonarda z XVI wieku, Park Miejski znajdujący się na ulicy Parkowej z roku 1867, /zajad Pocztowy w Słupcy, mury miejskie wybudowane w 1375 roku. W mieście znajdują się również piękne parki taki jak Park imienia Jana Pawła II w Słupcy. Jako że Słupca to jeden z największych ośrodków przemysłowych we wschodniej części województwa wielkopolskiego, to na drogach nie brakuje aut wraz z jego użytkownikami. Część z tych aut to auta z silnikiem diesla, które są teraz popularne. Jak wiadomo, auta z tym silnikiem posiadają turbosprężarkę. Turbosprężarki wymagają regeneracji, która w mieście Słupca oczywiście jest możliwa! W tabeli poniżej zostały zebrane ceny za usługi napraw dla miasta Słupca. Oferta serwisu w Słupcy jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo serwis na zregenerowaną turbinę udziela rocznej gwanacji bez limitu kilometrów.

 
Regeneracja Turbiny Słupca

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Słupcy, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Warszawska 16
Kod pocztowy: 62-400, Słupca
Współrzędne GPS:
N 52° 17' 10.608'' E 17° 52' 34.876''


lub

Ulica: Osiedle Niepodległości 19
Kod pocztowy: 62-400 Słupca

Układ doładowania po wyważaniu w autoryzowanym serwisie z Słupcy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Słupcy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Słupcy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Słupcą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Słupcy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Słupca 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Słupcy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Słupca)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Słupcy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Słupcy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Słupcy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-400 Słupca Mikołaja Kopernika SLP02N 52.290211/17.867010 Wyszukaj
62-400 Słupca Pułaskiego SLP01N 52.289661/17.868919 Wyszukaj
62-400 Słupca Warszawska POP-SLP1 52.286400/17.875561 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.