Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 62-045 Pniewy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Będąc przejazdem w Pniewach, zregenerujesz tu szybko i tanio turbinę! Jeśli już się zdecydujesz, kieruj się do nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Najczęstszą przyczyną uszkodzenia turbo jest zły olej silnikowy, jego zanieczyszczenie lub też po prostu brak, związany z zaniedbaniem użytkownika.


Profesjonalna regeneracja turbin w Pniewach

Samo miasto Pniewy położone jest w województwie wielkopolskim, w powiecie szamotulskim, nad Jeziorem Pniewskim. Pierwsze pisane informacje na temat Pniew datuje się na rok 1256. Założycielami miasta Pniewy byli Pniewscy herbu Nałęcz. Jeśli chodzi o lokację miejską, to odbyła się ona w roku 1394. Powierzchnia Pniew to około 9,3 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 8000 osób.

Przez Pniewy można przejechać, korzystając z dróg takich jak: droga wojewódzka numer 187 (Pniewy → SzamotułyOborniki Murowana Goślina), droga krajowa numer 24 (Pniewy → Gorzyń → Skwierzyna → Wałdowice) oraz droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzin → Pniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn).

Najcenniejsze i najciekawsze zabytki Pniew to przede wszystkim: kościół świętego Wawrzyńca z XVI wieku, kościół świętego Ducha początkowo drewniany, a w 1783 wybudowany został betonowy kościół, kościół świętego Jana Chrzciciela w stylu neoromańskim z XIX wieku, pałac z 1745 roku, zespół budynków Bractwa Kurkowego z XX wieku, młyn zbożowy z 1906 roku. Gospodarka Pniew rozwija się bardzo dobrze, swoją siedzibę ma tu centrum logistyczne Honda Logistics Center Central-Europe Sp. z.o.o. Warto tu również wspomnieć o wyżej opisywanej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście Pniewy, która odniosła sukces na rynku ze względu na nowoczesne wyposażenie i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Ceny, jakie oferuje pracownia, znajdują się w tabeli poniżej, która została stworzona specjalnie dla klientów miasta Pniewy.


Regeneracja Turbiny Pniewy
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Pniewach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 36
Kod pocztowy: 62-045, Pniewy
Współrzędne GPS:
N 52° 30' 39.516'' E 16° 15' 30.172''

Układ turbodoładowania po regeneracji na stole pracowniczym z Pniew

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pniewach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pniewach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pniewami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pniew 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pniewy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pniewach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pniewy)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pniewach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pniew do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pniew turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-045 Pniewy Pniewy-Zamek Wolności PNI01ML 52.507549/16.255289 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.