Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 69-110 Rzepinie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Rzepina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Mieszkasz w Rzepinie i potrzebujesz zregenerować turbinę? Wybierz się do nowoczesnego Rzepińskiego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie załatwisz to w szybkim czasie i dobrej cenie. Coraz częściej do regeneracji trafiają turbiny uszkodzone z powodu zaniedbania przez użytkowników, z powodu braku oleju silnikowego lub z powodu uszkodzenia ciałem obcym.


Serwis w Rzepinie, a regeneracja uszkodzonej turbiny

Samo miasto Rzepin położone jest w graniach województwa lubuskiego, w powiecie słubickim, na Równinie Torzymskiej i jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Rzepin. Miasto Rzepin leży w odległości 21 kilometrów od Słubic, 66 kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego, 85 kilometrów od Zielonej Góry, 170 kilometrów od Szczecina, 150 kilometrów od Poznania. Miasto Rzepin powstała w X wieku, a najstarsze wzmianki o Rzepinie pochodzą z 1297 roku, a prawa miejskie uzyskał w 1329 roku. Teren Rzepina to około 11,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6640 osób.

Przez miasto Rzepin przebiega droga wojewódzka numer 139 (Górzyca → Kowalów → Rzepin → Debrznica), wojewódzka numer 134 (Muszkowo → Ośno Lubuskie → Rzepin) oraz autostrada A2 (Świecko → SłubiceNowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Siedlce → Biała Podlaska).

Najcenniejsze zabytki Rzepina to przede wszystkim: ratusz miejski z 1833 roku, kościół parafialny pod wezwaniem świętej Katarzyny, aktualnie pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa z XIII wieku, klasycystyczny dworek myśliwski wzniesiony w XVIII wieku, młyn wodny z XIX wieku. Gospodarka Rzepina opiera się głównie na przemyśle spożywczym i meblarskim, dobrze rozwijają się również usługi, czego przykładem jest właśnie serwis regeneracji turbosprężarek w Rzepinie. Słynie on z szybkiego wykonania regeneracji turbiny, z profesjonalnego podejścia i niskiej ceny. Ceny, jakich można spodziewać się w mieście Rzepin za regenerację, zostały przestawione w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Rzepin

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Rzepinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 25
Kod pocztowy: 69-110 Rzepin
Współrzędne GPS:
N 52° 50' 31.243'' E 15° 49' 51.43''

Układ turbodoładowania po wyważaniu w nowoczesnej pracowni w Rzepinie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rzepinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rzepinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rzepinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rzepina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rzepin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rzepinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rzepin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.