Localizations image

Zregeneruj turbo w Kałuszynie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 05-310 Kałuszyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.97

Jadąc przez Kałuszyn, twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? Polecamy wybrać się w Kałuszynie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Kałuszynie używa do regeneracji tylko specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części, dzięki czemu przywracane są jej fabryczne osiągi.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbin w pracowni regeneracji turbosprężarek w Kałuszynie

Samo miasto Kałuszyn położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie mińskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kałuszyn. Kałuszyn leży w odległości 35 kilometrów od Siedlec i około 50 kilometrów od Warszawy. Miasto Kałuszyn ma powierzchnię około 12 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2900 osób. Jeśli chodzi o datę założenia Kałuszyna, to przypada ona na XVII wiek, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1718 z rąk króla Augusta II Mocnego.

Jeśli chodzi o zabytki miasta Kałuszyn, to zalicza się do nich: klasycystyczny ratusz i pocztę z pierwszej połowy XIX wieku, kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w stylu neogotyckim z końca XIX wieku, dawne koszary królewskie.

Przez miasto Kałuszyn przebiega droga krajowa numer 2 (Warszawa → Siedlce → Terespol) oraz autostrada A2 (Świecko → SłubiceNowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Siedlce → Biała Podlaska → Kukuryki).

Zachęcamy wszystkich posiadaczy turbin po awarii w mieście Kałuszyn do skorzystania z usług specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Jak wiadomo turbina to bardzo awaryjna część, dlatego też takie miejsce w mieście to świetne rozwiązane, a jeśli jeszcze firma proponuje najniższe konkurencyjne ceny, to jest to dodatkowy plus. Cennik dla miasta Kałuszyn wraz z cenami za usługi takiej jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po przywróceniu sprawności na stole w laboratorium w Kałuszynie Turbosprężarka samochodowa po remoncie z Kałuszyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kałuszynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kałuszynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kałuszynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kałuszyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kałuszyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kałuszynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kałuszyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kałuszynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kałuszyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kałuszyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-310 Kałuszyn Trzcianka Warszawska KLN01N 52.210571/21.821140 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.