Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - miński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Znalezienie warsztatu zajmującego się regeneracją turbo w powiecie mińskim to niezwykle proste dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Tutaj łatwo znajdziesz rejestr mechaników, którym oddasz do naprawy swoją turbinę. Powiat miński usytuowany jest w aglomeracji warszawskiej, na terenie województwa mazowieckiego. W 1999 roku został reaktywowany w ramach reformy administracyjnej, siedzibą powiatu zostało miasto Mińsk Mazowiecki. Sąsiadami powiatu mińskiego są powiaty: garwoliński, otwocki, wołomiński, siedlecki oraz węgrowski.


Powiat miński jest jednym z największych powiatów w Polsce, jego powierzchnia zajmuje 1163 kilometrów kwadratowych. Na jego terenie znajduje się 8 rezerwatów przyrody, m.in. Rogoźnica w gminie Mrozy. Do innych cennych obiektów przyrodniczych zalicza się tu „Torfowisko” w gminie Jakubów, stąd powiat ten jest chętnie odwiedzany przez miłośników przyrody. Jak można dotrzeć w rejony malowniczego powiatu mińskiego?

Dojedziemy tam: drogą krajową numer 2 (Warszawa → Siedlce → Terespol), drogą krajową numer 50 (CiechanówPłońskWyszogródSochaczew→ Mszczonów → GrójecGóra Kalwaria → Kołbiel → Mińsk Mazowiecki → ŁochówOstrów Mazowiecka), autostradą A2 (Świecko → SłubiceNowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → SiedlceBiała Podlaska → Kukuryki), drogą wojewódzką 802 (Mińsk Mazowiecki → Seroczyn) oraz drogą wojewódzką numer 637 (Warszawa → Stanisławów → Węgrów). Na tutejszych drogach ruch nie ustaje, problemów z samochodami jak wszędzie też nie brakuje. Pomocną dłoń dla kierowców wyciągają okoliczni mechanicy, którzy doskonale znają się na regeneracji turbosprężarek.


Najczęściej do warsztatów mechanicznych zgłaszane są problemy dotyczące turbo, które jak wiemy, są jednym z najważniejszych elementów w samochodach osobowych, to dzięki nim auto osiąga większą moc i zużywa mniej paliwa.


W celu zapoznania się z cenami związanymi z naprawą i regeneracją turbo/turbiny dla powiatu mińskiego warto spojrzeć w poniżej zamieszczoną tabelę.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat miński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat miński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat miński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat miński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat miński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat miński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat miński)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.