Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Terespolem (kod pocztowy 05-825) i w Terespolu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w mieście Terespol dostępna tylko w najlepszej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Pracownia w Terespolu specjalizuje się w czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbo przy użyciu specjalistycznych maszyn. Do pracowni w Terespolu najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego lub z powodu zanieczyszczeń w oleju.


Pracownia w Terespolu, a regeneracja turbiny po awarii

Samo miasto Terespol położone jest w graniach województwa lubelskiego, w powiecie bialskim, nad Bugiem i na Polesiu Brzeskim. Historia Terespolu zaczyna się w II połowie XIII wieku. Terespol w XVIII wieku był największą posiadłością rodziny Czartoryskich. Powierzchnia Terespolu to około 10 kilometrów kwadratowych, z czego około 56 procent to użytki rolne, natomiast liczba mieszkańców wynosi około 5700 osób.

Przez Terespol można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 698 (Siedlce → Łosice → Konstantynów → Terespol), wojewódzka numer 816 (Terespol → Kodeń → Sławatycze → Włodawa → Dorohusk → Horodło → Zosin) oraz z krajowej numer 2 (Warszawa → Siedlce → Terespol).

Najcenniejsze zabytki miasta Terespol to: po dominikański kościół parafialny pod wezwaniem Świętej Trójcy z 1863 roku, żeliwny obelisk z 1825 roku, klasycystyczna prawosławna cerkiew parafialna świętego Jana Teologa i dzwonnica z XVIII wieku, drewniana kaplica cmentarna Zmartwychwstania Pańskiego z roku 1892. Gospodarka Terespolu opiera się głównie na handlu i usługach. Najlepiej rozwijającą firmą usługową w mieście Terespol jest pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje najwyższej jakości usługi połączone z atrakcyjną ceną. Sama pracownia powstała ze względu na duże zainteresowanie tego typu usługami w mieście i okolicach. Dla komfortu klientów miasta Terespol został stworzony cennik, zawierający ceny za usługi regeneracji, cennik znajduje się poniżej w tabeli.


Regeneracja Turbiny TerespolSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Terespolu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 100
Kod pocztowy: 21-550 Terespol 
Współrzędne GPS:
N 52° 4' 26.131'' E 23° 36' 39.336''

Układ doładowania przed demontażem w autoryzowanej pracowni w Terespolu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Terespolu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Terespolu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Terespolem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Terespola 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Terespol 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Terespolu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Terespol)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Terespolu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Terespola do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Terespola turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-825 Terespol Ogródki Łobaczewskie Cicha TER346 52.074348/23.603121 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.