Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 22-200 Włodawa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zastanawiasz się, czy we Włodawie jest możliwa regeneracja turbosprężarek? Odpowiadamy, że tak, a to wszystko dzięki naszemu serwisowi. Włodawa to miasto położone we wschodniej części Polski, w województwie lubelskim. Miasto znajduje się przy granicy z Białorusią. Miasto wchodziło dawniej w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Historia Włodawy nie jest dobrze znana ze względu na brak źródeł wspominających o mieście. Lokacja miasta miła miejsce mniej więcej w XVI wieku. Liczba osób zamieszkujących miasto to około 13530 osób, a powierzchnia miasta to około 18 kilometrów kwadratowych. Włodawa jako miasto wielokulturowe, co roku organizuje Festiwal Trzech Kultur, kultury żydowskiej, polskiej i ruskiej.


Koszty regeneracji uszkodzonej turbiny w Włodawie

Wśród dróg Włodawy znajdziemy takie drogi jak: krajowa 82 (Lublin → Cyców → Włodawa), wojewódzka 816 (Terespol → Kodeń → Sławatycze → Włodawa → Dorohusk → Horodło → Zosin).

Do najważniejszych zabytków miasta, wartych odwiedzenia należą: barokowy kościół parafialny pod wezwaniem świętego Ludwika, cerkiew prawosławna pod wezwaniem Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, Wielka Synagoga z roku 1764 klasztor paulinów we Włodawie. Jak w każdym mieście, tak i we Włodawie nie brakuje na drogach kierowców i ich aut. Wśród tych aut znajdą się oczywiście aut z silnikiem diesla. Posiadając aut z turbo, warto pamiętać o regularnej wymianie oleju, o jego dobrej jakości no i przede wszystkim o prawidłowym użytkowaniu auta. Jeśli jesteś użytkownikiem auta z dieslem i zastanawiasz się, czy jest możliwość zregenerowania turbosprężarki we Włodawie, to od dziś już wiesz, że tak. Oferta serwisu regeneracji turbosprężarek w Włodawie opiera się na diagnostyce i regeneracji turbin po awarii. Przykładowy zestaw cen, dla miasta Włodawa, został przedstawiony poniżej


Regeneracja Turbiny Włodawa

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej we Włodawie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: 11 Listopada 6
Kod pocztowy: 22-200, Włodawa
Współrzędne GPS:
N 51° 32' 46.417'' E 23° 33' 22.363''


lub

Aleje Jana Pawła II 27
Kod pocztowy: 22-200 Włodawa

Układ turbodoładowania przed demontażem w autoryzowanym serwisie z Włodawy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Włodawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Włodawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Włodawą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Włodawy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Włodawa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Włodawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Włodawa)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.