Localizations image

08-200 Łosice • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Łosic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Potrzebujesz szybko zregenerować turbinę w mieście Łosice? Zgłoś się ze swoją turbiną do nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Pracownia regeneruje wszystkie turbiny, a najczęściej trafiają tu turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego i z powodu zanieczyszczeń. Do regeneracji używa nowoczesnych maszyn, które przywracają turbosprężarką fabryczne osiągi.


Gdzie zregenerować turbinę w Łosicach?

Samo miasto Łosice położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie łosickim, nad rzeką Toczną i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Łosice. Łosice położone są w odległości około 30 kilometrów od Siedlec, 120 kilometrów od Warszawy, 35 kilometrów od Białej Podlaskiej. Pierwsze wzmianki o mieście Łosice pochodzą z roku 1264, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1505, następnie je utraciło w roku 1869 i na powrót odzyskało w roku 1919. Powierzchnia miasta łosice to około 23,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta wynosi około 7000 osób.

Przez Łosice przebiega droga wojewódzka numer 698 (Siedlce → Łosice → Konstantynów → Terespol) oraz droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Najcenniejsze zabytki miasta Łosice, które warto zobaczyć, będąc na wycieczce to: neogotycki kościół pod wezwaniem świętego Zygmunta z XX wieku, dawny klasztor księży komunistów z XIX wieku, kaplica pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła z 1845 roku, barokowa figura przydrożna z 1775 roku, pomnik Józefa Piłsudskiego z 1934 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę Łosic, to opiera się ona na rolnictwie i drobnym przemyśle.

Duży ruch na drogach miasta powoduje pojawianie się coraz większej liczby diesli w Łosicach, co sprzyja rozwojowi pracowni regeneracji turbosprężarek. Dlatego też właśnie możne ona proponować niższe lepsze ceny niż inne zakłady z okolic. Cennik dla miasta Łosice został zamieszczony poniżej


R
egeneracja Turbiny Łosice
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Łosicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 3
Kod pocztowy: 08-200, Łosice
Numer telefonu do placówki pocztowej:
83 357 34 01
Współrzędne GPS:
N 52° 12' 43.67'' E 22° 43' 9.218''

Układ turbodoładowania przed wysyłką na stole w laboratorium z Łosic Naprawiona turbina z Łosic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łosicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łosicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łosicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łosic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łosice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łosicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łosice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Łosicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Łosic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Łosic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-200 Łosice Marszałka Józefa Piłsudskiego LOS01N 52.212952/22.711491 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.