Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Siemiatyczami (kod pocztowy 17-300) i w Siemiatyczach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Siemiatycze, co zrobić z turbosprężarką do regeneracji? Wybierz się w Siemiatyczach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Siemiatycze jest miastem położonym w województwie podlaskim, w powiecie siemiatyckim, a dokładnie leży na Wysoczyźnie Drohiczyńskiej, nad rzeką Kamianką. Siemiatycze znajdziemy na mapie w odległości 64 kilometrów od Siedlec. Obszar, który zajmują Siemiatycze, wynosi około 36 kilometrów kwadratowych, z czego około 61 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców miasta to około 14650 osób. Historia miasta zaczyna się od wieku XV. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, związana jest ona z przemysłem meblowym, materiałami budowlanymi, ale także z rzemiosłem ludowo–artystycznym. Do jednych z największych zakładów produkcyjnych na terenie miasta należą mleczarnia „Polser” oraz fabryka soków i mrożonek „Oerlemans”.


Jak przebiega proces regeneracji turbiny w serwisie w Siemiatyczach?

Przez miasto Siemiatycze przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie takie jak: krajowa 19 (Kuźnica → Białystok → Siemiatycze → Międzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek), droga krajowa nr 62 (Strzelno → Włocławek → PłockWyszkówWęgrów → Siemiatycze), wojewódzka 690 (Czyżew → Ciechanowiec → Siemiatycze).

Jadąc do Siemiatycz, co warto zobaczyć? W pierwszej kolejności Cerkiew prawosławną pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła, dawną bożnicę z XVIII wieku, cmentarz wojenny z I wojny światowej, ruiny zespołu zakładu kaflarskiego z XIX wieku. Poza pięknym zabytkami miasto bardzo dobrze się rozwija, również pod względem komunikacyjnym, co jest bardzo istotne. Dlaczego jest istotne? Ponieważ, na drogach na pewno pojawia się coraz więcej nowych pojazdów, a w tym aut z silnikiem diesla. Taka tendencja wzrostu wiąże się z potrzebą regeneracji turbosprężarek w tym właśnie mieście. Nie wiedziałeś, że w Siemiatyczach jest możliwość regeneracji turbosprężarek? Od teraz, jest już inaczej!  Oferta serwisu regeneracji turbosprężarek w Siemiatyczach opiera się na regeneracji na nowych oryginlanych częściach prosto od producenta. Poniżej, w tabeli, można zobaczyć, jak wygląda to cenowo w mieście Siemiatycze.


Regeneracja Turbiny SiemiatyczeSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Siemiatyczach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 11 Listopada 2
Kod pocztowy: 17-300 Siemiatycze
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 36.494'' E 22° 51' 49.506''

Układ doładowania po wymianie u specjalistów z Siemiatycz

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Siemiatyczach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Siemiatyczach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Siemiatyczami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Siemiatycz 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Siemiatycze 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Siemiatyczach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Siemiatycze)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Siemiatyczach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Siemiatycz do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Siemiatycz turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
17-300 Siemiatycze Zamoście Tadeusza Kościuszki SME01A 52.427261/22.871349 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.