Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Płock

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Płock – mazowieckie

Regeneracja turbo oraz turbiny w Płocku

W mieście tak znanym, jak Płock nie mogłoby zabraknąć serwisu zajmującego się regeneracją bardzo istotnego dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu mechanizmu, jakim jest turbosprężarka samochodowa. Adres warsztatu naprawiającego turbiny znajdą Państwo dzięki naszej stronie internetowej pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Na tej stronie znaleźć można mechaników z całej Polski, którzy profesjonalnie zajmują się regeneracją oraz naprawą turbo. Płock to miasto funkcjonujące jako jednostka administracyjna, posiadająca prawa powiatu, położony jest na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, nad rzeką Wisłą, dokładnie w województwie mazowieckim. Płock prawa miejskie uzyskał w 1237 roku, kiedyś był miastem Korony Królestwa Polskiego, a w latach 1975-1998 Płock był stolicą województwa płockiego.

W Płocku nie brakuje ciekawostek architektonicznych, turyści podziwiać tutaj mogą: Bazylikę katedralną, Zamek książęcy z XIV wieku, przebudowany w XVI wieku na opactwo benedyktów z dwoma wieżami gotyckimi, Świątynia Miłosierdzia i Miłości, Amfiteatr płocki, neogotycki klasztor Starokatolickiego Kościoła Mariawitów, który jest centrum polskiego mariawityzmu. W celu ułatwienia Państwu dojazdu do miasta Płock podajemy listę dróg prowadzących do tegoż cudownego miasta: droga krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostyninŁąck → Płock → Bielsk → Drobin → Ciechanów → Różan → Ostrów Mazowiecka), droga krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławek → Płock → Wyszogród Nowy Dwór Mazowiecki → Pomiechówek → SerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze), droga wojewódzka numer 564 (Płock → Popłacin), droga wojewódzka numer 567 (Płock → Rogozino → Ciółkowo → Góra).

Wyżej wymienionymi drogami porusza się każdego dnia ogromna liczba samochodów osobowych i ciężarowych, w związku tym mechanicy z okolic Płocka chętnie zakładają tu swoje warsztaty mechaniczne, bo wiedzą, że pracy im tutaj nie zabraknie. Najwięcej zajęcia mają przy turbosprężarkach, gdyż jak wiadomo nie od dziś turbo to dość awaryjny element i wymaga jak najszybszej regeneracji, gdyż z czasem poprzez awarię turbiny może dojść do poważanej usterki silnika.

Więcej o naprawie turbosprężarek w mieście Płock

Specjaliści od zużytych lub zepsutych turbosprężarek w Płocku chętnie pomagają kierowcom w pożegnaniu różnego rodzaju usterek turbo. A do tych najczęściej występujących w samochodach z turbinami należą: urwany wałek, pogięte łopatki turbiny, nadmiar zgromadzonego nagaru na talerzyku, wytarte koło kompresji, skorodowany siłownik, olej w muszli ssącej i wiele innych. Na szczęście mechanicy pracujący w autoryzowanym serwisie mechanicznym zlokalizowanym w Płocku dzięki najnowszej generacji maszynom, do których należą wyważarki niemieckiej firmy Schenck oraz myjki wysokociśnieniowe i ultradźwiękowe potrafią zdziałać cuda dla prawidłowej pracy naszych turbosprężarek. Dzięki odpowiedniej regeneracji, dokonaniu dokładnych pomiarów oraz precyzyjnemu wyczyszczeniu poszczególnych elementów turbosprężarki, nasze turbo ekspresowo wraca do pełnej sprawności i poprzez to nasze samochody jeżdżą bez zarzutów jak nigdy dotąd.

Dodatkowym autem dla zakładu mechanicznego z Płocka jest fakt, że pracujący tam fachowcy od turbo każdemu klientowi, który naprawiał u nich turbinę, udzielają aż dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Poza tym, ciekawostką jest też to, że warsztat ten współpracuje z firmą kurierską DPD, co oznacza, nie tylko mieszkańcy Płocka, ale całej Polski, a nawet osoby z zagranicy mogą skutecznie zregenerować zepsuty mechanizm turbo.

Cennik oraz opis cen za usługi takie jak: czyszczenie turbo, wymiana zmiennej geometrii, wyważenie turbiny, remont i regeneracja turbosprężarek, montaż, a także demontaż tubo w mieście Płock znajduje się poniżej, pod artykułem.


Regeneracja Turbiny 


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Aleja Stanisława Jachowicza 21
Kod pocztowy: 09-400, Płock
Współrzędne GPS:
N 52° 32' 51.736'' E 19° 42' 4.087''

lub

Ulica: Walecznych 9
Kod pocztowy: 09-410, Płock

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Płocku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Płocku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Płockiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Płocka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Płock 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Płocku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Płock)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.