Localizations image

Gdzie w (18-230) Ciechanowcu zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbiny w mieście Ciechanowiec tylko w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Tu w pracowni w Ciechanowcu ceny regeneracjo turbo są tak atrakcyjne, że mało kiedy zdarza się, aby klient wybrał opcje zakupu nowej turbiny, dodatkowo turbiny są tak regenerowane, że przywraca się im fabryczne osiągi, co dodatkowo zachęca do wybrania tej usługi.


Czy regeneracja turbin w Ciechanowcu jest możliwa?

Samo miasto Ciechanowiec położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie wysokomazowieckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ciechanowiec. Miasto położone jest 130 kilometrów od Warszawy, nad rzeką Nurcem, jego powierzchnia to około 19,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta wynosi około 4700 osób. Miasto Ciechanowiec zostało założone w XIII wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1429, miasto należało też do Królestwa Kongresowego w XIX wieku.

Przez Ciechanowiec można przejechać, korzystając z dróg wojewódzkich takich jak: wojewódzka numer 690 (Czyżew → Ciechanowiec → Siemiatycze), wojewódzka numer 681 (Roszki-Wodźki → Łapy → Poświętne → Brańsk → Ciechanowiec), wojewódzka numer 694 (Poręba-Kocęby → Brok → Ciechanowiec).

Zabytki miasta Ciechanowiec to przede wszystkim: pałac w Ciechanowcu, aktualnie Muzeum Rolnictwa imienia księdza Krzysztofa Kluka, kościół pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w stylu barkowym z XVIII wieku, zespół klasztorno-szpitalny z XVIII wieku w stylu neogotyckim, cerkiew prawosławna Wniebowstąpienia Pańskiego z 1864 roku, zamczysko w Ciechanowcu z XVI wieku. Gospodarka Ciechanowca związana jest z turystyką i położoną tu rzeką Nurec, która należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Bugu u Nurca. Oprócz tego w Ciechanowcu rozwija się dobrze handel i usługi, gdzie w usługach bardzo dobrze rozwija się pracownia regeneracji turbosprężarek, z której oferty korzysta większość posiadaczy uszkodzonych turbin, a wszystko ze względu na wysoką jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do klienta oraz atrakcyjną cenę. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Ciechanowiec znajduje się w tabeli poniżej i zawiera ceny za usługę regeneracji turbo.


Regeneracja Turbiny Ciechanowiec
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ciechanowcu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 25
Kod pocztowy: 18-230 Ciechanowiec
Współrzędne GPS:
N 52° 40' 39.707'' E 22° 29' 57.355''

Turbina po przygotowaniu w laboratorium w Ciechanowcu Profesjonalnie zregenerowane turbo z Ciechanowca

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ciechanowcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ciechanowcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ciechanowcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ciechanowca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ciechanowiec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ciechanowcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ciechanowiec)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ciechanowcu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ciechanowca do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ciechanowca turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-230 Ciechanowiec Kolonia Ciechanowiec Adama Mickiewicza CCH01G 52.676060/22.501650 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.