Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (07-306) Broku • 0 warsztatów z Broku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Jadąc przez miasteczko Brok, zdarzyło się, że musisz oddać czym prędzej do regeneracji turbosprężarkę samochodową, lecz zastanawiasz się, w którym warsztacie powinieneś tego dokonać? To dobrze, że trafiłeś na naszą stronę Regeneracja Turbosprężarek, to właśnie tu podajemy spis mechaników zlokalizowanych w całej Polsce, którzy w mig zregenerują Twoją zużytą turbinę. Brok to miasto zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie ostrowskim. Lokację miejską Brok uzyskał w 1501 roku, następnie został zdegradowany, na stałe prawa miejskie Brok otrzymał w 1922 roku.


Warsztat w Broku i regeneracja uszkodzonej turbiny

W rejonie miasta Brok spotkać możemy multum zabytków, takich jak Kościół świętego Andrzeja Apostoła z lat 1542-1560, zamek biskupów płockich, cmentarz żydowski, ratusz zbudowany w pierwszej połowie XIX wieku w stylu klasycystycznym, ratusz oraz domy wybudowane w XIX wieku. Jak widać, zabytków jest tam sporo, a więc warto wiedzieć jakie drogi poprowadzą nas do tego cudownego miasta, są to dwie drogi wojewódzkie: numer 694 (Poręba → Kocęby → Brok → Ciechanowiec) oraz numer 50 (CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójecGóra KalwariaKołbielMińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka). W okolicach miasta Brok każdego dnia znajduje się niezliczona liczba aut osobowych, spośród których nie brakuje takich z zamontowanymi turbosprężarkami. W przypadku uszkodzenia którejś z części turbiny można skorzystać z usług warsztatu mechanicznego usytuowanego w mieście Brok. W serwisie w Broku znajdują się najnowszej generacji maszyny znanej marki Schenck, dzięki którym w mig przywrócone zostają fabryczne osiągi. Do usług mających na celu naprawienie turbiny w Broku należą: czyszczenie w myjkach ultradźwiękowych i wysokociśnieniowych poszczególnych elementów turbo, regenerowanie turbosprężarek, wymiana zużytych części turbo na nowe, wyważanie, montaż oraz demontaż turbin.

W celu uzyskania dokładnych informacji oraz ewentualnego ustalenia terminu naprawy turbo należy się z nami skontaktować pod wskazanym na dole strony numerem telefonu. Cennik usług mających na celu zregenerowanie turbosprężarki widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo po wyważaniu w autoryzowanym serwisie w Broku Uzyskana od klienta z Broku turbina samochodowa przeznaczona do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Broku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Broku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brokiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Broku 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brok 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Broku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brok)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.