Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (05-340) Kołbieli • 1 warsztatów z Kołbieli

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Jadąc przez miejscowość o nazwie Kołbiel, doszło do sytuacji, w której będziesz potrzebował skorzystać z usługi regeneracji turbo? Nie przejmuj się z pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek, szybko zapomnisz o problemie uszkodzonej turbiny. Kołbiel to dawne miasto, a obecnie wieś zlokalizowana na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie otwockim, dokładnie na Równinie Garwolińskiej, na południowy wschód od miasta Otwock.

Co w przypadku awarii turbo? Zregeneruj turbinę w Kołbielu.

Na terenie Kołbiela nie brakuje ciekawych i wartych obejrzenia zabytków, są to między innymi: Kościół parafialny pw. św. Trójcy, wybudowany w latach od 1897 do 1901, murowana, neogotycka plebania z końca XIX wieku, kaplica grobowa Zamoyskich na cmentarzu Parafialnym, zespół pałacowy Zamoyskich - Stara Wieś, pałac wzniesiony około 1866 roku według projektu Leandra Marconiego oraz park krajobrazowy. Przez rejony wsi Kołbiel przebiega ciąg drogi krajowej o numerze 50 (CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójecGóra Kalwaria → Kołbiel → Mińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka). W celu obejrzenia licznych, pięknych zabytków, codziennie, zwłaszcza latem spotyka się w obrębie Kołbiela ogromną liczbę turystów. Przyjezdni do okolic Kołbiela przeważnie przybywają tutaj samochodami ze znajdującą się w osprzęcie silnika turbosprężarką. Turbina mimo swoich wielu zalet ma też wadę, a mianowicie mowa o jej wysokiej awaryjności. Bardzo często w turbosprężarkach zużywają się: łopatki, siłownik, wałek, koło kompresji oraz talerzyk.

Dzięki mieszczącemu się na terenie Kołbiela punktu regeneracji turbin samochodowych, kierowcy mogą ekspresowo naprawiać swoje zepsute turbosprężarki, mechanicy z Kołbiela przy pomocy najnowszej generacji maszyn dokonują pełnej regeneracji turbin. Cennik za usługi odnoszące się do regeneracji turbin w Kołbielu widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbosprężarka po przywróceniu sprawności u specjalistów z Kołbieli Naprawiona przez fachowców turbina samochodowa z Kołbiela

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kołbieli

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kołbieli 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kołbielą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kołbieli 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kołbiel 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kołbieli 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kołbiel)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kołbieli nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kołbieli do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kołbieli turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-340 Kołbiel Rynek KBE01N 52.063629/21.478180 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.