Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 09-450) Wyszogrodzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Regeneracja i naprawa turbin po awarii w Wyszogrodzie dostępna od ręki! Taką ofertę w Wyszogrodzie oferuje specjalistyczne pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w regeneracji wszelkich uszkodzeń turbo. Pracownia w Wyszogrodzie do procesu regeneracji używa tylko nowych i oryginalnych części, a dodatkowo pracuje na specjalistycznych maszynach do regeneracji, co zapewnia najwyższy efekt finalnych regeneracji i pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi.


Jak i gdzie zregenerować uszkodzone turbo w Wyszogrodzie?

Samo miasto Wyszogród położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie płockim, na brzegu Wisły i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wyszogród. Powierzchnia Wyszogrodu to około 13 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2690 osób. Miasto Wyszogród zostało założone w roku 1065, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1398 z rąk Janusza I. Warto też wspomnieć o tym, że miasto Wyszogród leży blisko miast takich jak: Warszawa (70 kilometrów), Płock (40 kilometrów), Włocławek (93 kilometry), Sochaczew (21 kilometrów), Płońsk (29 kilometrów), Ciechanów (61 kilometrów).Do zabytków Wyszogrodu zalicza się: kościół Świętej Trójcy wybudowany w XVIII wieku przez Samulea Fischera, kościół Matki Boskiej Anielskiej z XV wieku, stary drewniany most ma Wiśle z 1916 roku, ratusz.

Przez Wyszogród biegną drogi takie jak: krajowa numer 50 (CiechanówPłońsk → Wyszogród → SochaczewMszczonówGrójecGóra KalwariaKołbielMińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka), krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć Kujawski → Włocławek → Płock → Wyszogród → Nowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszków → Łochów → Węgrów → Drohiczyn → Siemiatycze).

Gospodarka Wyszogrodu opiera się na rolnictwie, ale znajdują się tu też firmy usługowe i handlowe. Na brak ruchu nie może narzekać na pewno najlepsza w okolicy pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje najwyższą jakość usług za stosunkowo niską cenę. Oferta tejże pracowni to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja i naprawa turbin po awarii. Cennik dla zainteresowanych klientów pracowni w Wyszogrodzie znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Wyszogród
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wyszogrodzie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 1
Kod pocztowy: 09-450 , Wyszogród
Współrzędne GPS:
N 52° 23' 8.433 E 20° 11' 31.271

Układ doładowania po czyszczeniu w autoryzowanym serwisie w Wyszogrodzie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wyszogrodzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wyszogrodzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wyszogrodem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wyszogrodu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wyszogród 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wyszogrodzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wyszogród)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wyszogrodzie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wyszogrodu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wyszogrodu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-450 Wyszogród Zamieście Adama Mickiewicza WOD01N 52.391201/20.187170 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.