Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Pomiechówku (kod 05-102)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Mieszkasz w Pomiechówku i potrzebujesz szybko zregenerować uszkodzoną turbinę? W takim razie nie czekaj i od razu kieruj się w Pomiechówku do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Pomiechówku oferuje klientom pełną regenerację na specjalistycznych maszynach do tego przeznaczonych oraz zajmuje się regeneracją przy użyciu nowych i oryginalnych części, co w takim połączeniu zapewnia najwyższą jakość regeneracji i pozwala na odzyskanie fabrycznych osiągów turbiny. Jeśli twoje auto traci moc, a spalanie nagle zwiększyło się, to może to być oznaka uszkodzenia turbiny.


Czy regeneracja turbosprężarki w Pomiechówku jest możliwa?

Jeśli chodzi o Pomiechówek, to jest to wieś położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie nowodworskim, w gminie Pomiechówek, której to jest siedzibą. Przez wieś Pomiechówek przepływa rzeka Wkra, a liczba mieszkańców tejże wsi to około 1000 osób. Za czasów rzymskich przez Pomiechówek przebiegał jeden ze szlaków bursztynowych, a najstarszą częścią Pomiechówka jest Pomiechowo .

Jadąc przez Pomiechówek, można skorzystać z drogi krajowej numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłockWyszogródNowy Dwór Mazowiecki → Pomiechówek → SerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze).

Przyczyn awarii turbiny, jak i objawów tego jest wiele, ale najlepszym sposobem na diagnozę jest odesłanie turbiny do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Takie też miejsce znajduje się właśnie w Pomiechówku, a proces szczegółowej diagnostyki to podstawa procesu regeneracji w serwisie. Inne usługi świadczone przez serwis w Pomiechówku to: czyszczenie, regeneracja, wyważanie, montaż oraz demontaż turbo. Dobrze jest też wiedzieć, że w razie problemów z dostarczeniem turbiny osobiście, można ją wysłać do serwisu za pomocą kuriera lub też paczkomatu, a na każdą zregenerowaną turbinę udzielana jest tu roczna gwarancja bez limit kilometrów. Cennik dla klientów serwisu w Pomiechówku, wraz z kosztami za regeneracją znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wymianą na stole pracowniczym w Pomiechówku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pomiechówku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pomiechówku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pomiechówkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pomiechówka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pomiechówek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pomiechówku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pomiechówek)

Opis

Loader

W Pomiechówku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pomiechówka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pomiechówka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-102 Pomiechówek Szkolna POM01A 52.474609/20.741489 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.