Localizations image

Gdzie w (87-880) Brześciu Kujawskim zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbin w mieście Brześć Kujawski tylko w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek. Tu w serwisie w Brześciu Kujawskim przeprowadzana jest szczegółowa diagnostyka turbin, a następnie ich czyszczenie lub regeneracja, a wszystko to przy użyciu specjalistycznych maszyn. Każdy posiadacz auta z silnikiem diesla, który mieszka w Brześciu Kujawskim, w razie awarii powinien się kierować właśnie do tego serwisu.


W Brześcu Kujawskim można zregenerować uszkodzoną turbinę

Samo miasto Brześć Kujawski położone jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie włocławskim, nad rzeką Zgłowiączką, na Pojezierzu Wielkopolskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brześć Kujawski. Pierwsze ślady osadnictwa na terenie Brześcia Kujawskiego pochodzą z okresu neolitu, a samo miasto powstało w XIII wieku i prawa miejskie uzyskało w roku 1250. Brześć Kujawski był również dawniej miastem królewskim i siedzibą książąt kujawskich a w XIX wieku należał do Królestwa Kongresowego. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Brześć Kujawski to około 7 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 11500.

Przez Brześć Kujawski można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 268 (Brzezie → Wieniec → Brześć Kujawski), wojewódzka numer 265 (Brześć Kujawski → KowalGostynin), wojewódzka numer 270 (Brześć Kujawski → Izbica KujawskaKoło), krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejów → Brześć Kujawski → Włocławek → Płock → WyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze).

Najcenniejsze zabytki miasta Brześć Kujawski to przede wszystkim: gotycki kościół świętego Stanisława Biskupa zbudowany w 1332 roku, a następnie rozbudowany w XV wieku, kościół podominikański z drugiej połowy XIV wieku, pozostałości murów miejskich z XIV wieku, klasycystyczny ratusz z roku 1824, budynek dawnego więzienia wzniesiony na miejscu zamku królewskiego Kazimierza Wielkiego z XIV wieku. Gospodarka Brześcia Kujawskiego opiera się na drobnym przemyśle metalowym i materiałów budowlanych, ale miasto szczyci się też posiadaniem w swoich granicach najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek, w którym turbiny regenerują wszyscy posiadacze z miasta, jak i okolicy, a wszystko z powodu najnowocześniejszych technologii regeneracji i najlepszej ceny w okolicy. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Brześć Kujawski, który zawiera ceny za usługę regeneracji i naprawy turbo, znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina przed montażem w specjalistycznej pracowni z Brześcia Kujawskiego Naprawione profesjonalnie turbo dostarczone z miasta Brześć Kujawski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brześciu Kujawskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brześciu Kujawskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brześciem Kujawskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brześcia Kujawskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brześć Kujawski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brześciu Kujawskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brześć Kujawski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Brześciu Kujawskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Brześcia Kujawskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Brześcia Kujawskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-880 Brześć Kujawski Bugaj Kolejowa BKU01G 52.606998/18.902140 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.