Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 88-200 Radziejów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonych turbosprężarek po awarii w mieście Radziejów, tylko w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Na drogach miasta Radziejów pojawia się coraz więcej aut z silnikami diesla, dlatego też dla ich wygody w mieście powstała pracownia regenerująca turbiny w razie awarii. Opcja regeneracji turbin w Radziejowie jest o wiele częściej wybierana niż wymiana jej na nową, gdyż zakup nowego turbo często przekracza możliwości klientów.


Usługa regeneracji turbosprężarki dostępna w pracowni w Radziejowie

Samo miasto Radziejów położone jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie radziejowskim, w odległości 35 kilometrów od Inowrocławia i jest siedzibą powiatu radziejowskiego i gminy wiejskiej Radziejów. Pierwsza wzmianka na temat miasta Radziejów pochodzi z 1142 roku, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1252, utraciło w 1867 i odzyskało dopiero w 1919 roku. Tereny miasta Radziejów to około 5,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to mniej więcej 5670 osób.

Przez Radziejów można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 266 (Ciechocinek → Służewo → Radziejów → Sompolno → Konin), krajowa numer 62 (Strzelno → Radziejów → Brześć Kujawski → Włocławek → Płock → WyszogródNowy Dwór Mazowiecki → Pomiechówek → SerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w Radziejowie to: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z 1331 roku, kościół i klasztor ojców franciszkanów, którego fundatorem był Władysław Łokietek, ratusz z około 1826 roku, drewniany wiatrak z XVIII wieku, domy z XIX wieku. Gospodarka miasta Radziejów opiera się głównie na handlu i usługach. Oprócz pięknych zabytków Radziejów szczyci się posiadaniem najlepszej w powiecie i okolicy pracowni regeneracji turbosprężarek, która ściąga do miasta wszystkich okolicznych posiadaczy diesli, co pozytywnie wpływa na inne odłamy gospodarki. Pracownia słynie z nowoczesnych technologii regeneracji, dzięki czemu przywraca turbiną fabryczne osiągi oraz z dobrych cen, które dodatkowo zachęcają do skorzystania z usługi regeneracji. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Radziejów znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed demontażem w autoryzowanej pracowni z Radziejowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Radziejowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Radziejowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Radziejowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Radziejowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Radziejów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Radziejowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Radziejów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Radziejowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Radziejowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Radziejowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-200 Radziejów Kolonia Brzeska RDJ01G 52.632038/18.534990 Wyszukaj
88-200 Radziejów Nowe Osiedle Parkowa RDJ084 52.624901/18.523029 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.