Localizations image

Kod 62-610 Sompolno – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Sompolnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Sompolno? Wybierz w Sompolnie najlepszy serwis zajmujący się profesjonalną naprawą i regeneracją turbosprężarek. Cały proces regeneracji turbiny zaczyna się od szczegółowej diagnostyki, co pozwala łatwo wykryć przyczynę uszkodzenia turbiny oraz stwierdzić jakie części należy wymienić. Serwis w Sompolnie powstał ze względu na coraz większą liczbę diesli na drogach miasta, jak i całej Polski oraz ze względu na zwiększające się zainteresowanie tego typu usługa, co jest związane z coraz częstszymi uszkodzeniami turbin.


Regeneracja turbin w Sompolnie

Jeśli chodzi o samo miasto Sompolno, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie konińskim, na lewym brzegu Noteci i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Sompolno. Powierzchnia, jaką zajmuje Sompolno to około 6,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3600 osób. Miasto Sompolno istniało już a XIII wieku, swoje prawa miejskie uzyskało w roki 1477, które utraciło w roku 1870 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1973. Do zabytków miasta Sompolno zalicza się: drewnianą kaplicę świętego Hieronima z XVII wieku, neogotycki kościół parafialny pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny wybudowany w roku 1847, plebanię przy kościele świętej Marii Magdaleny, późnoklasycystyczny kościół ewangelicko-augsburski z 1849 roku wybudowany według projektu Bonifacego Witkowskiego, murowaną synagogę z roku 1910, ratusz miejski z przełomu wieku XIX i XX.

Przez miasto Sompolno można przejechać drogami takimi jak: wojewódzka numer 263 (Słupca → Ślesin → Sompolno → Kłodawa → Dąbie), wojewódzka numer 266 (Ciechocinek → Służewo → Radziejów → Sompolno → Konin), wojewódzka numer 269 (Szczerkowo → Izbica Kujawska → Chodecz → Choceń → Kowal). Dodatkowo obok Sompolna biegnie droga krajowa numer 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → Strzelno → Ślesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica).

Jeśli potrzebujesz szybko zregenerować turbinę w mieście Sompolno, to wybierz właśnie serwis regeneracji turbosprężarek w mieście, gdzie turbiny są regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn. Cennik dla miasta Sompolno wraz ze szczegółowymi cenami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po demontażu w warsztacie z Sompolna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sompolnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sompolnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sompolnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sompolna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sompolno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sompolnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sompolno)

Opis

Loader

W Sompolnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sompolna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sompolna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-610 Sompolno Lesiska 11 Listopada SOM01N 52.388569/18.500231 Wyszukaj
62-610 Sompolno Zielona Ulica plac Wolności POP-SOM2 52.387699/18.502630 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.