Localizations image

Regeneracja turbosprężarek – powiat radziejowski • Profesjonalna naprawa turbin • Czyszczenie turbo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Naprawa uszkodzonej turbosprężarki w powiecie radziejowskim od dziś staje się niezwykle łatwa! Nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek wskazuje zainteresowanym adresy mechaników oraz cennik za wykonywane przez nich usługi. Powiat radziejowski usytuowany jest w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego, reaktywowany w 1999 roku na skutek reformy administracyjnej. Miastami należącymi do powiatu radziejowskiego są: Radziejów, który jest siedzibą powiatu i Piotrków Kujawski. Ponadto w skład powiatu radziejowskiego wchodzą gminy wiejskie: Bytoń, Dobre, Osięciny, Radziejów oraz Topólka. Z powiatem radziejowskim graniczą powiaty: inowrocławski, aleksandrowski, włocławski, kolski (wielkopolskie) oraz koniński (wielkopolskie). Obszar powiatu zajmuje 607 kilometrów kwadratowych, a jego gęstość zaludnienia wynosi ponad 41 tysięcy mieszkańców.


W powiecie radziejowskim można skorzystać z usługi regeneracji turbin

Do pięknych terenów powiatu radziejowskiego, pokrytych jeziorami i licznymi zabytkami dojedziemy drogami: drogą krajową numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć Kujawski → Włocławek → Płock → WyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze), drogą wojewódzką numer 267 (Ujma Duża → OsięcinyPiotrków Kujawski) oraz drogą wojewódzka numer 266 (Ciechocinek → Służewo → RadziejówSompolno → Konin). Na drogach krajowych i wojewódzkich powiatu radziejowskiego nieustannie od rano do późnego wieczora kłębi się ruch samochodów osobowych i ciężarowych, w których zamontowane są turbosprężarki. Czym właściwie jest turbosprężarka? Jest to mechanizm, posiadający dwa wirniki umieszczone na jednym wale. Jeden z wirników zamontowany jest w układzie wydechowym i zasilają go spaliny, a drugi znajduje się w systemie dolotowym i funkcjonuje poprzez wyprofilowane łopatki, dzięki którym wtłacza do jednostki napędowej powietrze, którego ciśnienie jest o wiele wyższe niż ciśnienie powietrza atmosferycznego. Właśnie to powoduje, że turbodoładowany silnik pracuje dynamiczniej i efektywniej.

Gdy z czasem dojdzie do uszkodzenia lub zużycia turbo nie czekaj, aż silnik również ulegnie awarii, tylko czym prędzej odwiedź pobliski warsztat specjalizacyjny się w naprawach turbin. Ceny za usługi co do regeneracji turbo/turbixn zamieszczony zostały w tabeli poniżej.

Turbo po serwisie na stole w laboratorium, powiat radziejowski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat radziejowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat radziejowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat radziejowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat radziejowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat radziejowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat radziejowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat radziejowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat radziejowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat radziejowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-220 Osięciny Wojska Polskiego OSC01N 52.630161/18.723770 Wyszukaj
88-230 Piotrków Kujawski Piotrków Poduchowny Plac Henryka Sienkiewicza PTK01N 52.548019/18.496050 Wyszukaj
88-200 Radziejów Kolonia Brzeska RDJ01G 52.632038/18.534990 Wyszukaj
88-200 Radziejów Nowe Osiedle Parkowa RDJ084 52.624901/18.523029 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.