Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 05-140) Wierzbica • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Wierzbicę twoja turbosprężarka uległa awarii i potrzebuje wymiany lub też regeneracji? W takim razie polecamy skierować się w Wierzbicy do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbiny oraz innych podzespołów do diesli. Ze względu na posiadanie w pracowni w Weierzbicy specjalistycznych maszyn do regeneracji pracownicy pracowni w Wierzbicy są w stanie przywrócić turbinie fabryczne osiągi, tak aby klienci na nowo mogli cieszyć się uczuciem wbicia w fotel podczas jazdy autem.


W Wierzbicy można skorzystać z usługi regeneracji uszkodzonej turbosprężarki

Jeśli chodzi o samą wieś Wierzbica, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie legionowskim, w gminie Serock. Aktualnie liczba mieszkańców wsi Wierzbica to około 560 osób. W okresie lat 1997-1998 wieś Wierzbica należała administracyjnie do województwa warszawskiego.

W granicach wis Wierzbica krzyżują się dwie drogi krajowe, to jest droga krajowa numer 61 (Warszawa → LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów) oraz droga krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławek → Płock → WyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze).

Problem z uszkodzoną turbiną może dopaść każdego posiadacza diesla, dlatego też w Wierzbicy powstała specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która zajmuje się regeneracją każdego typu turbin i z różnym poziomem uszkodzeń. W ofercie pracowni w Wierzbicy znaleźć można usługę diagnostyki, czyszczenia, regeneracja turbiny, a także wyważania zmiennej geometrii. W przypadku awarii turbiny uszkodzeniu mogły ulec: koło kompresji, wałek, muszą ssąca, zmienna geometrii. Ceny za regenerację i naprawę turbiny w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Wierzbicy zostały zamieszczone w cenniku poniżej.

Turbosprężarka po wymianie w laboratorium w Wierzbicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wierzbicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wierzbicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wierzbicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wierzbicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wierzbica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wierzbicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wierzbica)

Opis

Loader

W Wierzbicy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wierzbicy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wierzbicy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-140 Wierzbica Pułtuska SER01A 52.516918/21.069420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.