Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Ostrołęka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Ostrołęka – mazowieckie

 

Regeneracja turbosprężarek w mieście Ostrołęka możliwa jest wysyłkowo. W dużym skrócie naprawa turbosprężarki w Ostrołęce polega na jej bardzo szczegółowej diagnostyce, która przebiega na mikroskopach cyfrowych, czyszczeniu wszystkich elementów w specjalistycznych myjkach wysokociśnieniowych i ultradźwiękowych oraz piaskowaniu w śrutownicach niemieckiej firmy AUER. Kolejna część to wymiana wszystkich uszkodzonych elementów turbin na nowych i dochodzi do wyważenia wolnoobrotowego wałka i koła kompresji na wyważarce TBcomfort Schenck, a w dalszym kroku po złożeniu rdzenia turbiny przeprowadzamy doważanie wysokoobtorowe na wyważarce Tbsonio Schenck, stymulując prace turbosprężarki zbliżoną do tej, jaką panuje w rzeczywistych warunkach w silniku. Ostatecznym etapem regeneracji turbosprężarki jest zmontowanie wszystkich elementów turbiny oraz jej regulacja. Dzięki współpracy autoryzowanego serwisu samochodowego z firmą kurierską naprawa uszkodzonych części stała się strasznie prosta. Bez większego wysiłku oraz bez wychodzenia z domu, można zregenerować turbosprężarkę, naprawić zmienną geometrię, wyczyścić turbiny, a także wyważyć turbo! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą serwisu, która znajduje się poniżej. Cennik, dla Ostrołęki, również znajduje się pod koniec artykułu.

Ostrołęka została założona w XI wieku, a prawa miejskie nadano jej już w roku 1373. Ostrołęka to miasto zlokalizowane w województwie mazowieckim, w powiecie ostrołęckim, nad rzeką Narwią. Powierzchnia Ostrołęki wynosi 33 kilometry kwadratowe, a liczba jego mieszkańców to ponad 52 tysiące osób.

Na terenie Ostrołęki krzyżują się dwie drogi: droga krajowa numer 61 (Warszawa – Legionowo – Serock – Różan – Ostrołęka – Łomża – Grajewo – Augustów) z drogą krajową numer 53 (Olsztyn – Szczytno – Rozogi – Myszyniec – Ostrołęka). Zabytki, jakie warto zobaczyć, przejeżdżając przez Ostrołękę to: grodzisko wczesnośredniowieczne, historyczny układ urbanistyczny starego miasta z rynkiem i ulicami przyległymi, kościół Farny pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny i świętego Mikołaja, zespół budynków pokoszarowych, kościół pod wezwaniem świętego Wojciecha oraz klasycystyczny ratusz.

 


Regeneracja Turbiny 


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Mikołaja Kopernika 9
Kod pocztowy: 07-400, Ostrołęka
Numer telefonu do placówki pocztowej:
29 764 58 66
Współrzędne GPS:
N 53° 4' 53.192'' E 21° 34' 21.009''

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ostrołęce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ostrołęce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ostrołęką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ostrołęki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ostrołęka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ostrołęce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ostrołęka)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Dzielnice

  • Brak dzielnic do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.