Localizations image

Regeneracja turbosprężarek • Naprawa turbin • ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« (kod pocztowy 07-410) • Ostrołęka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Jak w dzielnicy Osiedle Starosty Kosa na ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« zregeneruję turbosprężarki?

Turbosprężarki w Ostrołęce można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa mazowieckiego układów doładowania na ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« albo zadzwonić i umówić się na podjęcie przesyłki firmą kurierską.

W jaki sposób przebiega remont układów doładowania w dzielnicy Osiedle Starosty Kosa w przedsiębiorstwach przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«?

 • Odbieramy turbo kurierem albo przywozimy turbo samemu.
 • Turbiny są demontowane a następnie informujemy Klienta o zakresie uszkodzeń turbosprężarki.
 • Systemy doładowania są poddawane testom na stołach probierczych.
 • Turbosprężarki są czyszczone i regenerowane na przeznaczonych do tego stołach diagnostycznych.
 • Po odzyskaniu sprawności turbosprężarki przekazujemy do zamawiającego.

Ile kosztuje naprawa turbiny w dzielnicy Osiedle Starosty Kosa w przedsiębiorstwach na ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«?

Koszt naprawy turbosprężarki zależny jest od stopnia uszkodzenia turbosprężarki. Weryfikacja turbosprężarek przeprowadzamy bezpłatnie.

W jaki sposób doręczyć turbosprężarki do firmy zajmującej się regeneracją na osiedlu Osiedle Starosty Kosa w przedsiębiorstwach przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«?

Najlepiej jest turbosprężarkę przesłać do firmy regeneracji turbosprężarek w Ostrołęce z pomocą kuriera jakiego możemy dla Państwa zamówić ale naturalnie zachęcamy do odwiedzin w firmie gdzie można przyjrzeć się w jaki sposób odbywa się proces czyszczenia turbiny.

Jakie turbosprężarki można remontować w dzielnicy Osiedle Starosty Kosa w pracowniach na ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«?

Praktycznie wszystkie turbosprężarki mogą być poddane regeneracji w tym:
 • Turbiny konwencjonalne,
 • Turbiny o zmiennej geometrii,
 • Doładowania wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo.

Jakie można wymienić objawy niesprawności turbosprężarek jakie da się naprawiać w dzielnicy Osiedle Starosty Kosa w firmach przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«?

Standardowe oznaki usterki turbosprężarki to:
 • spadek mocy,
 • wzrost emisji sadzy,
 • większe zużycie paliwa,
 • wahania obrotów,
 • brak możliwości odpalenia auta.

Czemu opłaca się postawić na firmy na osiedlu Osiedle Starosty Kosa w przedsiębiorstwach na ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« i naszą stronę?

Polecamy wykorzystać naszą ofertę gdyż:
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju,
 • Możemy poszczycić się autoryzacjami największych producentów na tynku,
 • Nasza kadra szkolona była w największych ośrodkach szkoleniowych w Europie, a nasz sprzęt to dedykowane maszyny,
 • Wszystkie zregenerowane turbosprężarki mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów,
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny,
 • Używamy tylko oryginalnych części.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w warsztatach przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki - warsztaty ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce, Osiedle Starosty Kosa 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych pracownie przy ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce, Osiedle Starosty Kosa 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych - warsztaty przy ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce, Osiedle Starosty Kosa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce, Osiedle Starosty Kosa 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) (warsztaty na ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce, Osiedle Starosty Kosa 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (dzielnica Osiedle Starosty Kosa, ulica Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Możliwość nadania turbosprężarki z ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« z paczkomatu

Jeśli nie możesz spotkać się z kurierem w godzinach odbioru paczek, na ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila« w Ostrołęce jest paczkomat z którego można skorzystać aby nadać turbo do regeneracji.
Miasto Województwo Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
07-400 Ostrołęka
Generała Augusta Emila Fieldorfa »Nila«
Mazowieckie ostrołęcki Osiedle Starosty Kosa OTS02A Pokaż na mapie Wyszukaj

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.