Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - ostrołęcki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jeżeli masz problem z turbosprężarką i jesteś z powiatu ostrołęckiego, a nie wiesz, jak masz sobie poradzić z odnalezieniem firmy, pomoże ci w tym nasza strona Regeneracja Turbosprężarek. Powiat ostrołęcki leży w województwie mazowieckim i został utworzony w 1999 roku. W powiecie ostrołęckim mieszka około 89 000 osób. Siedzibą powiatu ostrołęckiego jest Ostrołęka, innym miastem leżącym w rejonie powiatu ostrołęckiego jest miasto Myszyniec. Powiat ostrołęcki graniczy z powiatami: ostrowskim, wyszkowskim, makowskim, przasnyskim, szczycieńskim, piskim, kolneńskim oraz łomżyńskim.

Powiat ostrołęcki obejmuje w większości terytorium byłego województwa ostrołęckiego. Przez teren powiatu ostrołęckiego przebiegają drogi krajowe i wojewódzkie, są to: droga krajowa numer 61 (Warszawa → Legionowo → Serock → Różan → Ostrołęka → Łomża → Grajewo → Augustów), droga krajowa numer 53 (Olsztyn → Szczytno → Rozogi → Myszyniec → Ostrołęka), droga wojewódzka numer 544 (Brodnica → Lidzbark → Działdowo → Mława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka) oraz droga wojewódzka numer 627 (Ostrołęka → Ostrów Mazowiecka → Małkinia → Kosów Lacki → Sokołów Podlaski). Przy wspomnianych drogach usytuowanych jest wiele atrakcji turystycznych. Muzeum Kultury Kurpiowskiej w powiecie ostrołęckim jest jedną z głównych atrakcji, które trzeba odwiedzić, ponadto zachęcającym do obejrzenia miejscem jest Pomnik Czwartków i muzeum bitwy pod Ostrołęką.

W powiecie ostrołęckim natrafimy również na warsztaty samochodowe wyposażone w najlepszej marki maszyny, naprawiające turbosprężarki. Tak więc regeneracja turbiny jest w zasięgu twojej ręki, wystarczy tylko wyszukać na naszej stronie internetowej adresu zakładu mechanicznego i wybrać się do niego osobiście lub przesłać do mechanika uszkodzoną turbosprężarkę za pomocą kuriera. Cennik usług naprawy i regeneracji turbosprężarki dla powiatu ostrołęckiego znajdą Państwo poniżej w tabeli.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat ostrołęcki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat ostrołęcki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat ostrołęcki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat ostrołęcki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat ostrołęcki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat ostrołęcki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat ostrołęcki)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.