Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 06-230) Różan • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Jeśli jesteś posiadaczem uszkodzonej turbiny w mieście Różan, to polecamy skierować się z nią do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Miejsce to, jeśli chodzi o regenerację uszkodzonych turbin, jest najlepsze w mieście, jak i okolicy. Z tego też względu napływa tu coraz więcej klientów, a głównie atuty serwisu w Różanie to: wysoka jakość usług, niska cena i profesjonalna kadra pracownicza.


W przypadku awarii turbiny skieruj się do serwisu regeneracji turbosprężarek w Różanie

Samo miasto Różan położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie makowskim, nad rzeką Narwią i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Różan. Powierzchnia miasta Różan to około 6,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2730 osób. Miasto Różan zostało założone w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1378. W XV wieku Różan należał do Korny Królestwa Polskiego.

Do zabytków miasta Różan zalicza się: kościół parafialny świętej Anny w stylu neogotyckim wybudowany w XVI wieku z kaplicą grobową rodziny Kossakowskich z 1880 roku, fort z 1912 roku, mauzoleum wybudowane w 1880 roku, cmentarz rzymsko-katolicki z drugiej połowy XIX wieku.

Przez miasto Różan można przejechać, korzystając z dróg takich jak: krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin → Łąck → Płock → BielskDrobinCiechanów → Różan → Ostrów Mazowiecka) oraz krajowa numer 61 (Warszawa → LegionowoSerock → Różan → OstrołękaŁomżaGrajewoAugustów).

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z usług autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek w Różanie, którego oferta opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji uszkodzonych turbin. Serwis w Różanie do procesu regeneracji używa tylko nowych i oryginalnych części, co zapewnia przywrócenie fabrycznych osiągów turbiny. Cennik dla miasta Różan wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po naprawie na stole pracowniczym z Różana

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Różanie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Różanie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Różanem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Różana 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Różan 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Różanie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Różan)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Różanie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Różana do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Różana turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
06-230 Różan Litwa Adama Mickiewicza ROZ01G 52.888699/21.396740 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.