Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 07-430 Myszyńcu • Wyszukaj najlepszy warsztat z Myszyńca

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Myszyniec dostępna od ręki i w najlepszej cenie! Wszystko to w Myszyńcu w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, która oferuje między innymi diagnostykę i czyszczenie oraz regenerację turbin. Sama wymiana turbiny oraz jej wcześniejszy demontaż to również nieprosta sprawa, dlatego pracownia posiada wszystkie niezbędne specjalistyczne maszyny do tego przeznaczone. Głównie do pracowni w Myszyńcu trafiają turbiny uszkodzone w wyniku na przykład: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju, nieregularnej wymiany oleju.


Gdzie oddać do regeneracji turbosprężarkę w Myszyńcu?

Samo miasto Myszyniec położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie ostrołęckim nad rzeką Rozogą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Myszyniec. Powierzchnia miasta Myszyniec to około 10,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3380 osób. Historia miasta Myszyniec zaczyna się w roku 1654, kiedy to zostało założone przez jezuitów, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1798. Do zabytków miasta Myszyniec zalicza się: drewniane chałupy w XIX wieku, pomnik bitwy pod Kopańskim Mostem z 1708 roku, pomnik powstańców styczniowym z 1863 roku.

Przez Myszyniec przebiega droga wojewódzka numer 614 (Myszyniec → Krukowo → Chorzele), wojewódzka numer 645 (ŁomżaNowogród → Dęby → Myszyniec) oraz krajowa numer 53 (Olsztyn → Szczytno → Rozogi → Myszyniec → Ostrołęka).

Miasto Myszyniec posiada bardzo dobre połączenia drogowe, dlatego też aut na drogach miasta nie brakuje, a wśród nich diesli, dlatego też w mieście powstała pracownia regeneracji turbosprężarek. Oferta pracowni w Myszyńcu zawiera szczegółową diagnostykę turbin i regenerację przy użyciu nowych oryginalnych części. Cennik dla miasta Myszyniec wraz z szacowanymi kosztami za usługę regeneracji turbosprężarki znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po wymianie w laboratorium w Myszyńcu Naprawiona i wyczyszczona turbina z Myszyńca

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Myszyńcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Myszyńcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Myszyńcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Myszyńca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Myszyniec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Myszyńcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Myszyniec)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Myszyńcu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Myszyńca do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Myszyńca turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
07-430 Myszyniec Kazimierza Stefanowicza MSZ01A 53.375450/21.357660 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.