Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (05-140) Serocku • 0 warsztatów z Serocka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zastanawiasz się, gdzie oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę w Serocku? Wybierz w Serocku najlepszy warsztat regeneracji turbosprężarek, z najlepszymi opiniami w powiecie. Dobre opinie związane są z faktem, że w warsztacie w Serocku oddając turbinę do regeneracji, otrzymujesz z powrotem turbinę z nowymi oryginalnymi częściami i z przywróconymi fabrycznymi osiągami, a dodatkowo otrzymujesz na to wszystko gwarancję.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek w warsztacie w Serocku

Samo miasto Serock położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie legionowskim, nad Jeziorem Zegrzyńskim, u ujścia Bugu i Narwi i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Serock. Serock jest położony w odległości jedynie 40 kilometrów od Warszawy. Powierzchnia miasta Serock to około 13,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4340 osób. Pierwsze informacje na temat miasta pochodzą z roku 1065, prawa miejskie miasto Serock uzyskało w roku 1417, utraciło je w roku 1870 i na powrót odzyskało dopiero w 1923.

Przez miasto Serock przebiegają drogi takie jak: krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejów Brześć Kujawski → Włocławek → Płock → WyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówek → Serock → WierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze), krajowa numer 61 (Warszawa → Legionowo → Serock → Różan → OstrołękaŁomżaGrajewoAugustów).

W mieście Serock zachował się średniowieczny urbanistyczny układ z rynkiem i ratuszem w centrum, zlokalizowany jest tutaj kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny z XVI wieku, klasycystyczny zajazd pocztowy z XIX wieku, rynek miejski. Poza pięknymi zabytkami w mieście Serock znajduje się najlepszy warsztat regeneracji turbosprężarek, który zajmuje się profesjonalną regeneracją turbin i oferuje najlepsze ceny za tę usługę, dlatego też wszyscy posiadacze uszkodzonych turbin kierują się właśnie tutaj. Ceny, jakie oferuje warsztat w Serocku, za usługę regeneracji zostały zebrane w cenniku w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po serwisie u fachowców w Serocku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Serocku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Serocku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Serockiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Serocka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Serock 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Serocku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Serock)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.