Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - legionowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja i naprawa turbo w powiecie legionowskim? Od teraz możesz to sprawnie załatwić za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Powiat legionowski widnieje na mapie w granicach województwa mazowieckiego, w centrum Niziny Mazowieckiej. W skład powiatu wchodzą dwa miasta: Legionowo, które jest siedzibą powiatu oraz Serock. Powierzchnia powiatu wynosi blisko 390 kilometrów kwadratowych a liczba ludności to 113 842 mieszkańców.

Gospodarkę powiatu legionowskiego napędzają głównie małe i średnie przedsiębiorstwa należące do sektora usług. Co do rekreacji w powiecie legionowskim warto wspomnieć o znajdującym się tu Zalewie Zegrzyńskim, jest to sztuczne jezioro, utworzone w 1963 roku. Nazwa jeziora wywodzi się od leżącej na północ od jeziora wsi Zegrze. Zalew Zegrzyński powstał jako najniżej położony element kaskady zbiorników na Bugu, które miały umożliwiać żeglugę. Jak dojechać w tereny pięknego krajobrazowo powiatu legionowskiego? W rejony powiatu legionowskiego dotrzemy drogami: drogą krajową numer 62 (Strzelno → Radziejów → Brześć Kujawski → Włocławek → Płock → Wyszogród → Nowy Dwór Mazowiecki → Pomiechówek → Serock → Wierzbica → Wyszków → Łochów → Węgrów → Drohiczyn → Siemiatycze), drogą krajową numer 61 (Warszawa → Legionowo → Serock → Różan → Ostrołęka → Łomża → Grajewo → Augustów), drogą wojewódzką numer 631 (Warszawa → Marki → Nieporęt- Zegrze → Nowy Dwór Mazowiecki) oraz drogą wojewódzką numer 632 (Płońsk → Nowe Miasto → Nasielsk → Dębe → Legionowo → Rembelszczyzna → Marki).

Mechanicy z okolic Legionowa nie narzekają na brak pracy, gdyż przemierzające wymienione trasy samochody niestety z czasem się niszczą i konieczna jest wtedy wizyta w warsztacie samochodowym. Najbardziej podatnym na awarię elementem w autach jest turbosprężarka. W powiecie legionowskim funkcjonuje wykwalifikowany serwis samochodowy wyposażony w specjalistyczne pracownie oraz maszyny służące do regeneracji turbo.

Z cenami usług warsztatu specjalizującego się w turbosprężarkach położonego w powiecie legionowskim w kwestii czyszczenia, naprawy, remontu turbo/turbiny zapoznać się można w cenniku zamieszczonym w tabeli poniżej.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat legionowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat legionowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat legionowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat legionowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat legionowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat legionowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat legionowski)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.