Localizations image

Regeneracja turbosprężarki (kod pocztowy 87-809) Włocławek Naprawa turbin

Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych turbosprężarek!

Cena:

Regeneracja turbosprężarki
od 289 zł (netto)
Turbina po regeneracji od 500 zł
Nowa turbosprężarka od 900 zł
Czas realizacji 24 - 48 h
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan dostępne
Zadzwoń +48 609 707 060 Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

 • nowe
 • regenerowane
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.65
Slider image

Jak w Włocławku można naprawić turbosprężarki?

Turbiny w Włocławku można naprawić w jednej z pracowni regeneracji układów doładowania jak również zatelefonować oraz ustalić wysyłkę kurierem.

W jaki sposób odbywa się remont turbin w Włocławku?

 • Nadajemy turbiny pocztą bądź dostarczamy turbosprężarki do pracowni,
 • Turbosprężarki są weryfikowane podczas rozbiórki po czym dzwonimy z informacją o uszkodzeniach turbin,
 • Układy doładowania są poddawane weryfikacji na stołach probierczych,
 • Turbiny są naprawiane i regenerowane na specjalistycznych maszynach,
 • Po zrekonstruowaniu właściwości systemów doładowania przekazujemy do kontrahenta.

Ile kosztuje naprawa turbin w Włocławku?

Koszt remontu turbosprężarek zależny jest od uszkodzeń elementu. Test turbosprężarek nie kosztuje nic.

W jaki sposób dotransportować turbo do firmy naprawiającej turbosprężarki w Włocławku?

Najlepiej jest turbinę przesłać do pracowni regeneracji w Włocławku za pomocą kuriera jakiego możemy Państwu zamówić ale oczywiście zapraszamy do wizyty osobiście w przedsiębiorstwie gdzie jest możliwość aby przyjrzeć się jak odbywa się czyszczenie turbiny.

Jakie turbosprężarki można regenerować w Włocławku?

W praktyce wszystkie typy turbosprężarek mogą być poddane naprawie w tym:
 • Turbiny konwencjonalne,
 • Turbosprężarki o zmiennej geometrii VTG,
 • Doładowania wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo.

Jakie można wymienić sygnały niesprawności systemów doładowania jakie można naprawiać w Włocławku?

Klasyczne objawy niesprawności turbo to:
 • ograniczenie osiągów,
 • wzrost emisji sadzy,
 • zwiększony pobór paliwa,
 • falowanie obrotów silnika,
 • problemy z rozruchem.

Z jakiego powodu opłaca się postawić na firmy z Włocławka i nasz portal?

Opłaca się wybrać nasze usługi gdyż:
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju,
 • Możemy pochwalić się autoryzacją największych na rynku producentów części,
 • Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i doskonale wykwalifikowaną kadrą,
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe,
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny,
 • Pracujemy jedynie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

O mieście Włocławek i regeneracji turbo we Włocławku

Czy w mieście Włocławek kierowcy mogą nie przejmować się znalezieniem miejsca, gdzie będą mogli skutecznie zregenerować zużytą turbosprężarkę? Oczywiście, że nie muszą się martwić wyszukaniem mechanika specjalizującego się w naprawie turbo, jest to niezwykle proste dzięki stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek. Na tej stronie odnaleźć można specjalistów od napraw turbo nie tylko we Włocławku, ale i na terenie całej Polski. Włocławek to miasto funkcjonujące jako jednostka administracyjna posiadająca prawa powiatu, usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, przy ujściu rzeki Zgłowiączka. Włocławek to miasto stanowiące siedzibę dla powiatu włocławskiego oraz historyczną stolicę Kujaw. Powierzchnia miasta Włocławek wynosi 84,32 kilometry kwadratowe, a gęstość zaludnienia we Włocławku to ponad 111 tysięcy mieszkańców. Nazwa owego miasta wywodzi się od męskiego imienia Władysław i jego polskiej odmiany Włodzisław.

Włocławek - węzeł komunikacyjny przyjazny kierowcom - Warsztaty we Włocławku

Do Włocławka przyjeżdża codziennie spora liczba turystów, a co ich tak przyciąga w rejon tego miasta? Miejscami przyciągającymi rzeszę podróżników są: gotycki kościół św. Witalisa, Wyższe Seminarium Duchowne, Pałac Biskupi, Czarny Spichrz, Wzorcownia, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, kościół św. Stanisława, liczne kamienice w Śródmieściu oraz dawny solny młyn parowy. Aby móc swobodnie dostać się w rejon Włocławka i podziwiać wyszczególnione zabytki, należy kierować się następującymi drogami: drogą krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć Kujawski → Włocławek → PłockWyszogródNowy Dwór MazowieckiPomiechówekSerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze), drogą krajową numer 67 (Lipno → Włocławek), drogą krajowa numer 91 (Gdańsk → Pruszcz GdańskiRusocinTczewGniewWarlubieŚwiecie → Chełmno → Toruń → Piotrków Trybunalski → Kamieńsk → Radomsko → Kłomnice → Częstochowa) oraz drogami wojewódzkimi: drogą wojewódzką numer 252 (Inowrocław → Zakrzewo → Włocławek), drogą wojewódzką numer 268 (Brzezie → Wieniec → Brześć Kujawski), drogą wojewódzką numer 265 (Brześć Kujawski → Kowal → Gostynin), drogą wojewódzka numer 269 (Szczerkowo → Izbica Kujawska → Chodecz → Choceń → Kowal) i drogą wojewódzką numer 270 (Brześć Kujawski → Izbica Kujawska → Koło).

Jak na tak dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny nikogo nie dziwi fakt, że na wymienionych drogach każdego dnia roi się od samochodów osobowych ciężarowych oraz motocykli. Najwięcej we Włocławku spotkamy pojazdów zasilanych olejem napędowym, spośród których zdecydowana większość posiada w osprzęcie silnika turbosprężarkę. Turbo tak chętnie w ostatnich czasach stosowane pomaga uzyskiwać wyższą moc oraz zmniejsza spalania i sprawia, że turbodoładowany silnik jest znacznie sprawniejszy. Wobec samych superlatywów posiadania turbo, kierowcy tak chętnie wyposażają swoje samochody w to niezwykłe urządzenie. Niestety niektórzy kierowcy nie zdają sobie sprawy z tego, że nieprawidłowo eksploatowana turbina może się zdecydowanie za szybko zużyć i wymagać będzie wtedy zabiegu regeneracji. Bez konkretnej diagnozy i naprawy turbo może dojść do uszkodzenia silnika, a tego byśmy zdecydowane nie chcieli.

Naprawa turbosprężarki we Włocławku: jak i gdzie?

Przejeżdżając przez miasto Włocławek, spotkała Cię niefortunna sytuacja i Twoje turbo przestało, działać jak należy? Z rury wydechowej zaczęły wydobywać się kłęby białego dymu a spod maski słychać dziwny, przypominający odgłos tarcia metalu o metal dźwięk? To niestety sygnały świadczące o uszkodzeniu turbosprężarki samochodowej. Do najczęstszych usterek turbo należą: połamane łopatki turbo oraz ugięty siłownik czy też wytarte koło kompresji. Z jakąkolwiek awarią turbo doskonale poradzą sobie fachowcy od turbo, zlokalizowani we Włocławku, którzy dzięki najlepszej jakości maszynom oraz sprzętom dokonują szybkich i skutecznych napraw turbo.

Autoryzowany warsztat mechaniczny w mieście Włocławek posiada specjalistyczną pracownię, odpowiednio przygotowaną do przeprowadzania czynności, jaką jest regeneracja turbosprężarek. Wyposażony jest w najlepszej generacji maszyny, myjki wysokociśnieniowe i ultradźwiękowe oraz wyważarki znanej niemieckiej marki Schenck. Słynna na całym świecie wyważarka pozwala na bardzo dokładne wyważanie wałka z wirnikiem, a co za tym idzie długie i bezawaryjne działanie turbiny. Do badania oraz regulowania zmiennej geometrii włocławscy mechanicy używają Redat GateTest -3 oraz ATD-1. Na każdą zregenerowaną turbosprężarkę klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję. Do pracowni regeneracji turbo we Włocławku można przesyłać zepsute lub zużyte turbiny za pomocą kuriera, gdyż omawiany zakład mechaniczny współpracuje firmą kurierską DPD, co jest dodatkowym autem serwisu z Włocławka.

Cennik za usługę regeneracji oraz naprawy turbo/turbin w mieście Włocławek znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat remontu turbosprężarek oraz ustalenia ewentualnego terminu naprawy należy skorzystać z poniżej zamieszonego numeru telefonu.

Regeneracja Turbiny Włocławek


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej we Włocławku gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Stefana Okrzei 87
Kod pocztowy: 87-800 Włocławek
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 17.835'' E 21° 2' 6.085''

lub

Poczta Polska
Ulica: Żwirowa 1
Kod pocztowy: 87-800 Włocławek

Układ doładowania po przywróceniu sprawności w autoryzowanej pracowni z Włocławka Remont turbosprężarki dostarczonej do serwisu we Włocławku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Włocławku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Włocławku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Włocławkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Włocławka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Włocławek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Włocławku 399 do 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (miasto Włocławek)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować
Dostępne w Włocławku lokalizacje punktów nadania, z których możesz skorzystać, chcąc wysłać turbinę do regeneracji w największym serwisie w Polsce

W Włocławku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Włocławka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Włocławka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
Miasto Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
87-809 Włocławek
Władysława Broniewskiego
włocławski Polewki WLO03A Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Duninowska
włocławski Polanka WLO08N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Grodzka
włocławski Zofijka WLO07N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Szkolna
włocławski Ostrowy Leśne WLO09N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Kaliska
włocławski Polewki WLO265 Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Kapitulna
włocławski Polewki WLO11N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Jana Kilińskiego
włocławski Zapiecek WLO06N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Wronia
włocławski Kolanowszczyzna WLO04N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Kruszyńska
włocławski Kolanowszczyzna WLO396 Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Łęgska
włocławski Celuloza WLO03N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Stefana Okrzei
włocławski Kolanowszczyzna POP-WLO6 Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Płocka
włocławski Wschód WLO01G Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Polna
włocławski Dąbrówka POP-WLO7 Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Polna
włocławski Dąbrówka WLO02A Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Stodólna
włocławski Celuloza WLO12N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Toruńska
włocławski Polewki WLO05N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Toruńska
włocławski Przylesie POP-WLO14 Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Toruńska
włocławski Przylesie WLO01A Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Wieniecka
włocławski Polewki WLO13N Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Izabeli Zbiegniewskiej
włocławski Polewki WLO01ML Pokaż na mapie Wyszukaj
87-809 Włocławek
Żytnia
włocławski Celuloza WLO10N Pokaż na mapie Wyszukaj

Komentarze

Waldek 2023-02-13 14:16:54

Jeśli mieszkasz w Włocławku i szukasz firmy, która specjalizuje się w regeneracji i naprawie turbosprężarek, istnieje kilka opcji do rozważenia. Możesz poszukać lokalnych warsztatów samochodowych, które oferują tego typu usługi, lub skontaktować się z firmą specjalizującą się w regeneracji turbosprężarek. W niektórych przypadkach można także skorzystać z usług serwisów producentów samochodów. Podczas regeneracji turbosprężarki, specjalista wymienia uszkodzone lub zużyte części, takie jak łożyska, uszczelniacze i wirnik, aby zapewnić prawidłowe działanie i zwiększyć żywotność turbosprężarki. Warto pamiętać, że regeneracja jest często tańszym i bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż zakup nowej turbosprężarki. W każdym przypadku ważne jest, aby wybrać wykwalifikowanego specjalistę i użyć wysokiej jakości części zamiennych, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne działanie turbosprężarki po naprawie.

Albert 2019-11-08 13:37:06

Też mam turbo do naprawy, ale jak patrzę na koszty, to mnie aż na samą myśl to przeraża. No ale cóż, jak trzeba, to trzeba regenerować.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celach niezbędnych do przeprowadzenia kontaktu i realizacji wybranej usługi. Wysyłając formularz kontaktowy Klient wyraża wolę kontaktu firmy z jego osobą. Niezbędne do tego dane są wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane, udostępniane, przetwarzane ani odsprzedawane jakimkolwiek podmiotom. Do momentu kontaktu administratorem danych pozostaje BSDP.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO