Localizations image

Zregeneruj turbo w Izbicy Kujawskiej • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 87-865 Izbicy Kujawskiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Izbica Kujawska? Wybierz się w Izbicy Kujawskiej do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Izbicy Kujawskiej oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Ze względu na to, że na drogach miasta, jak i całej Polski pojawia się coraz więcej aut z silnikami diesla, to właśnie w Izbicy Kujawskiej powstał serwis zajmujący się regeneracją uszkodzonych części diesla.


Profesjonalna regeneracja turbin w mieście Izbica Kujawska

Samo miasto Izbica Kujawska położone jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie włocławskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Izbica Kujawska. Powierzchnia miasta Izbica Kujawska to około 2,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2680 osób. Miasto Izbica Kujawska zostało założone w XI wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1394, które utraciło w roku 1870 i na powrót odzyskało w roku 1973.

Do zabytków Izbicy Kujawskiej zalicza się: kościół parafialny Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w stylu gotyckim wybudowany w XV wieku, kościół ewangelicki z XX wieku w stylu neogotyckim, synagogę wybudowaną w połowie XIX wieku i dawny dworek szlachecki z połowy XVIII wieku, gdzie mieszkała mama Fryderyka Chopina.

Przez miasto Izbica Kujawska przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 270 (Brześć Kujawski → Izbica Kujawska → Koło), wojewódzka numer 269 (Szczerkowo → Izbica Kujawska → ChodeczChoceńKowal).

Zachęcamy wszystkich posiadaczy uszkodzonych turbin z Izbicy Kujawskiej i okolic do skorzystania z oferty specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Izbicy Kujawskiej oferuje nie tylko profesjonalną regenerację turbiny, ale również udziela na nią rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Izbica Kujawska wraz z kosztami za regenerację turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po wymianie w specjalistycznej pracowni z Izbicy Kujawskiej Naprawione i działające jak nowe turbo z Izbicy Kujawskiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Izbicy Kujawskiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Izbicy Kujawskiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Izbicą Kujawską 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Izbicy Kujawskiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Izbica Kujawska 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Izbicy Kujawskiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Izbica Kujawska)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.