Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Gostynin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Gostynin – mazowieckie

 

Masz turbinę do regeneracji w Gostyninie? Możesz ją śmiało oddać do jednego z profesjonalnych warsztatów w mieście! Jak wiadomo, auta z silnikiem diesla, są coraz częściej wybieranymi autami na polskim rynku. Niestety też coraz częściej trafiają do warsztatów z uszkodzoną turbiną. Koszt nowej części to zbyt duży wydatek dla większości osób, doliczając do tego koszty, które trzeba ponieść u mechanika, jest to po prostu nieopłacalne, Z tego właśnie względu w mieście funkcjonuje serwis zajmujący się regeneracją turbosprężarek. Samo miasto Gostynin znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie gostynińskim. Pierwsze ślady osadnictwa na terenie miasta są szacowane na okres paleolitu. Dawniej Gostynin należał do Korony Królestwa Polskiego, a pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z roku 1279. Obszar, który zajmuje miasto Gostynin to około 32,3 kilometra kwadratowego, z czego ponad 50 procent to użytki leśne, a liczba mieszkańców miasta to około 18840 osób.


Przez malownicze miasto Gostynin przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe takie jak: wojewódzka 573 (Żychlin → Gostynin → Nowy Duninów), wojewódzka 581 (Gostynin → Łanięta → Krośniewice), wojewódzka 265 (Brześć Kujawski → Kowal → Gostynin), krajowa 60 (Łęczyca → Kutno → Gostynin → Łąck → Płock → Bielsk → Drobin → Ciechanów → Różan → Ostrów Mazowiecka).


Co warto zobaczyć w mieście Gostynin, będąc na wycieczce? Przede wszystkim klasycystyczny ratusz z XIX wieku, kaplicę pod wezwaniem świętego Jakuba Apostoła, drewnianą figurę świętego Jakuba Apostoła w stylu późnobarokowym z XVIII wieku, cerkiew pod wezwaniem świętego Mikołaja w Gostyninie z 1890 roku. Ponadto warto wybrać się do rezerwatu przyrody Dybanka, Dolina Osetnicy i Drzewce. Miasto posiada również w swoich granicach piękny park krajobrazowy. Jako że w mieście nie brakuje pięknych miejsc do zwiedzania, to nie brakuje również turystów przybywających autami, wśród nich znajdują się też diesle, które w razie awarii turbiny, mogą ją oddać do najlepszego warsztatu zajmującego się regeneracją turbosprężarek w mieście Gostynin. Dla rozeznania w cenach, w poniższej tabeli znajduje się cenni skonstruowany dla miasta Gostynin.

 

REGENERACJA TURBIN

 

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 27
Kod pocztowy: 09-500, Gostynin
Numer telefonu do placówki pocztowej:
24 235 22 30
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 40.027'' E 19° 27' 55.029''

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gostyninie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gostyninie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gostyninem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gostynina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gostynin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gostyninie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gostynin)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Dzielnice

  • Brak dzielnic do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.